wictor576
24.08.06,08:05
Zdravím!

Každému by som rád odporúčal vyskúšať si softvér TRIUMF2 (podvojné účtovníctvo a mzdy). Adresa odkiaľ je možné stiahnuť si demo verziu je www.triumf.sk. Ceny sú dobré, podpora je vynikajúca. Napíšte sem svoje názory, ak už budete mať nejaké skúsenosti.
wictor576
15.11.06,15:20
No skúšal už niekto? Aké máte skúsenosti?
wictor576
11.01.07,11:00
Keď plánujete prechod na nový softvér: od 15.1.2007 bude v predaji plnohodnotná klient-server verzia programu s názvom TRIUMF.NEXT, funguje na báze SQL 2000 od MS, obsahuje JÚ, PÚ a MZDY. Odporúčam vyskúšať, keďže som používal predchádzajúcu verziu, ja už mám neoficiálne demo novej verzie a musím povedať, je to veľmi zaujímavé, mne sa veľmi páči - rýchly, množstvo zostáv, fantastické ovládanie. Vyskúšajte...
wictor576
18.02.07,08:10
DEMO verzia je už k dispozícií na stiahnutie zo stránky www.triumf.sk


Keď plánujete prechod na nový softvér: od 15.1.2007 bude v predaji plnohodnotná klient-server verzia programu s názvom TRIUMF.NEXT, funguje na báze SQL 2000 od MS, obsahuje JÚ, PÚ a MZDY. Odporúčam vyskúšať, keďže som používal predchádzajúcu verziu, ja už mám neoficiálne demo novej verzie a musím povedať, je to veľmi zaujímavé, mne sa veľmi páči - rýchly, množstvo zostáv, fantastické ovládanie. Vyskúšajte...
Jozef Mihál
18.02.07,08:43
Viktor, keď si tu už ako autor softu robíte reklamu, aspoň nie tak primitívnou formou typu "Odporúčam vyskúšať, keďže som používal predchádzajúcu verziu, ja už mám neoficiálne demo novej verzie...", len tým odradíte tých, čo by možno aj mali záujem...
wictor576
20.02.07,05:34
Súhlasím, ospravedlňujem sa, len som bol zvedavý na reakcie užívateľov porady (máte pravdu ale, trošku som to prestrelil). Tento softvér zatiaľ nemá žiadnu reklamu na Slovenku, informácie o programe sa šíria pomocou spokojných užívateľov - nech sa rozhodne každy podľa toho a podľa kvality softvéru. Ja som ochotný odpovedať na každú otázku. A ešte raz pardon, ja som nechcel robiť reklamu len podať informácie o tom, že tento softvér vôbec existuje. Dúfam že nikto nebude z toho dôvodu nahnevaný a a naďalej môžeme spolupracovať tu na porade..

S pozdravom