mareko
22.02.19,15:49
Ahojte poraďáci. Odporučte mi vhodné kachle do záhradnej chatky. Pôdorysná plocha cca 20 m2, obytná 40 m2 (prízemie plus podkrovie). Priestor je maličký, preto hľadám malé kachle, resp. sporák (aj pre využitie tepla na varenie či pečenie)varenie ako podružná činnosť. Tiež musia mať veľké presklené dvierka na ohnisku.
Na čo pri výbere dbať, na čo nezabudnúť a čo nepodceniť.
Cenová relácia z tých lacnejších (max. do 450 €).

Je vhodná na varenie piecka s usporiadaním: ohnisko, nad ohniskom rúra na pečenie a až nad rúrou je platňa na varenie?
Výhrevnosť versus plocha/objem si viem vyčítať v ponukách, no rôzne úskalia nepoznám ...som panelákový človek ;)
Za všetky postrehy, rady a poznatky Vám vopred ďakujem :)
buchač
22.02.19,18:01
Idem na to okľukou.

Čo obnáša pôdorys ? Je to len jedna miestnosť, alebo viac ?
Nechce sa Ti dať nejaký náčrt ?
mareko
22.02.19,18:27
Tá malá miestnosť je prístavba kúpelne...
buchač
22.02.19,18:50
Hm...a včul budz múdry. ;)

Brácha ma podobnú chatku na záhrade.
Prístavba po celej strane, kde máš kúpeľňu.
Na zadnej stene má sprchový kút a wc. Smerom ku prednej strane má kuchynku.
Oproti vstupu je postavený krb, ktorý vykuruje aj podkrovie.

...a včul taký postreh z mojej chalupy. V kuchyni mám staré a poctivé kuchynské kachle.
Varil som na nich zopár krát...ale poviem Ti, že ono je to vcelku slušná maturita ... hlavne o prikladaní dreva...nenastavíš len tak ľahko, buď horí pomaly alebo rýchlo, buď je drevo suché alebo vlhké.

Osobne by som Ti doporučoval kachle LEN na vykurovanie a na varenie niečo iné...
mareko
22.02.19,19:34
Hi hi ...asi to tak aj skončí. Malá úzka piecka s jednou platničkou na zohriatie vody na čaj a s veľkými presklenými dvierkami, aby si aj oko prišlo na svoje. Pôvodne som mala taký plán, no "kominár" ma nasmeroval na sporák, vraj ušetrím ne elektrine a predovšetkým, že do tej malej piecky budem musieť veľmi často prikladať, nakoľko je to malé ohnisko. Aj tak díky :)
Xanti
22.02.19,19:40
No my intenzívne uvažujeme o niečom takom https://oravakrb.sk/teplovodny-sporak-koper-special-90ge-23kw-sporak-na-tuhe-palivo/p664815 podla popisu, malo by variť, piecť, ohrievať a aj teplú vodu robiť.
Preto zaujalo, a vidno oheň, no ešte nekúpené neodskúšané, len zaujalo takže nemôžem odporúčať.
Martuk
22.02.19,19:43
presne ako písal Buchač - vykurovanie riešiť šporákom, prípadne krbom, kvôli atmosfére horiaceho dreva, nakoľko horiace drevo nenahradí nič, a čo sa týka varenia, tak by som zrejme išiel do elektrickej dvojplatničky, prípadne elektrickej rúry.

Nepíšeš, v akom stave je táto chatka, či ju plánuješ stavať, či je postavená, či je zateplená alebo nie, z čoho sú múry, ako často tam chceš chodiť a ju využívať. To je potom ťažké radiť.

V prípade, ak by si sa rozhodol ísť od šporáku na tuhé palivo, tak ti poradím z vlastnej skúsenosti:

1. zisti si hrúbku obvodového materiálu - tenučký plech sa ti po pár zakúreniach zničí

2. zisti si možnosť prístupu, jednak kvôli čisteniu (najdôležitejšia vec) a jednak kvôli prípadným náhradným dielom

3. vykurovacie teleso (kachle, šporák, pec, to je jedno) nekupuješ na rok. To znamená, radšej 5-krát merať a raz kúpiť - čiže radšej kúpim zariadenie možno o čo ja viem 100, 200, 300 eur drahšie, ale poriadne, s riadnou konštrukciou, dobrým prístupom a ľahkou výmenou poškodených častí, ako kúpiť nejakú sračku za "150" eur a mať s tým len kríž, problémy a starosti. O prípadoch požiaru z dôvodu nekvalitných a lacných sračkových spotrebičov ani nehovorím.
buchač
22.02.19,19:49
Nejde o prikladanie...aj na malé ohnisko môžeš urvať polienko z duba, buka...lenže tam je to už o tej výhrevnosti...a pri varení je priveľa ohňa niekedy na škodu.
Do takýchto šporákov sa prikladajú na oheň tie iné druhy dreva, skôr konáre.

...a na záhrade budeš variť alebo vegetovať ? ;)
Keď ste len 2-3, šmaríš rýchlovku a fertig.
Ak príde viac ľudí, tak sa pri takýchto akciách skôr griluje, pečie, opeká vonku.
mareko
22.02.19,20:27
Presne si to vystihol. Grilovačka, gulášik a pod. :) ...prípadne sáčková polievka :D
buchač
22.02.19,20:34
Hehehe...šak ja tak fungujem už pár rokov.

Ešte si je potrebné uvedomiť aj tú skutočnosť, že v prípade teplejšieho (horúceho) počasia by sa malo variť na sporáku ???
A potom večer si ísť ľahnúť spať do podkrovia ???
No neviem, neviem...ale ja by som tam teda veru nešiel.

Kominár nasmeroval ?
Hm...a žeby smerom ku sebe a do vlastného vrecka ?
Lebo podľa zákona je majiteľ vykurovacieho telesa na rekreačných objektoch pretiahnuť komín raz za dva roky.
mareko
22.02.19,21:18
Nie, to nebol kominár, iba ja som ho pomenovala "kominár". Bol to človek z firmy, ktorá stavia krby, komíny, pece, vydáva revízne správy a tak. Komín musí vyvložkovať lebo predchádzajúci majiteľ ho postavil tak, ako ho postavil ;) Len sa mi snažil poradiť. Samozrejme, že tá pec nebude jediný zdroj na varenie vo vnútri. Bude tam turistický plynový varič alebo elektrická dvojplatnička.