majo223
25.02.19,19:10
dobry den chccem sa spytat ked moje auto ma mat dpf filter ale nema tak budem mat problem s emisnou kontrolou ? dakujem
ivka70
25.02.19,18:25
Ano, s velkou pravdepodobnostou auto EK neprejde.
buchač
25.02.19,19:34
Po cestách pobehujú také šroty, že až hrúza....

Ako je možné, že majú nálepky z STK ?....podotýkam, že platné, nakoľko som sa nie raz o tom presvedčil na vlastné oči, keď nejaké dymiace, pískajúce, zhrdzavené čudo zaparkovalo.
ZahradnikAmater
25.02.19,20:47
To, čo platí dnes, nemusí platiť zajtra. Systémy sa sprísňujú a ak to dnes nie je možné alebo sa to nerobí, tak nieje záruka, že o rok nebude auto aj na toto skontrolovateľné a prípadne neprejde cez STK. Človek musí byť pripravený auto potom zošrotovať alebo dočasne odhlásiť a pokúsiť sa predať.
buchač
25.02.19,20:56
Zobuď sa človeče nešťastný....si objavil teraz teplú vodu ???

STK.čky sú len na dve veci...na hovno a na trt.
....a apropó...aj na vyťahovanie peňazí od majiteľov áut na tých poplatkoch.
...a ozaj...na STK sa chodí tak, že na sedadle vodiča nechá majiteľ určitú bankovku a je vymaľované.

Ti garantujem, že ak pôjdeš do servisu na nastavenie brzd a následne rovno na STK, tak neexistuje, že budú výsledky z brzdovej stolice rovnaké...N E E X I S T U J E !!!
vicktor
26.02.19,07:58
Na istom moto-fore som sa docital ze auto prejde, pretoze na EK sa nemeraju pevne castice, len CO2 a NOx. To ale neznamena ze to v istom case nezavedu.
V Rakusku policajti zabavia auto.
https://www.idnes.cz/auto/zpravodajstvi/fap-filtr-pevnych-castic-dpf.A190222_090459_automoto_fdv
misoft
26.02.19,09:54