goralka84
28.02.19,09:58
Dobrý deň, paypal account som si zriaďovala asi pre 8 rokmi, keď som žila v UK. Nedá sa mi tam prihlásiť, nakoľko overovací kód viem zadať len z e-mailu. Mám tam staré anglické číslo, ktoré už neexistuje, tým pádom sa nedá overiť moja totožnosť cez sms ani cez hovor. Overovacie otázky tiež neviem zodpovedať, nakoľko mi odpovede neberie. Je nejaká možnosť, ako sa prihlásiť do účtu? Nový účet sa mi na tú istú e-mailovú adresu nedá zriadiť a nexcem zakladať nový mail, len kvôli paypalu. Ďakujem za odpoveď.
Chobot
28.02.19,09:54
Čo je to staré anglické číslo? To je aké?

Do Paypalu sa neprihlasuješ číslom účtu, ale mailovou adresou. Ak si zabudla heslo, tak choď na prihlasovaciu obrazovku, klikni na
"Having trouble logging in?"
a na ďalšej obrazovke zadáš svoj e-mail. Oni ti vygenerujú nové heslo a zašlú na ten e-mail. Potom už stačí len zadať nové heslo na prihlasovacej obrazovke.
vicktor
28.02.19,10:16
asi telefonne cislo
goralka84
28.02.19,10:31
Ahoj chobot. Diky za odpoved. Nove heslo mi neposlu skor, kym si neoveria moju totoznost a o hned 2 sposobmi. Jeden overovaci kod mi zaslali na e-mail, ktory pouzivam ale overenei druhym sposobom (smsmksou alebo hovorom), nie je mozne, pretoze tam mam stare telefonnne anglicke cislo, ktore uz nefunguje. Dalsi sposob je odpovedat na bezpecnostne otazky a to mi tiez neberie odpovede. Cize mi nemozu poslat nove heslo, lebo nevedia overit moju totoznost.
Chobot
28.02.19,11:19
Tak keď niekto stratí heslá, čo už s ním...

Potom ti nezostáva nič iné, iba si založiť nový e-mail a nový paypal účet. Založiť nový email je otázka pol minúty.
allek
27.10.20,19:25
Pozdravujem. Mám podobný problém . SMS ani Volanie na Tć nefunguje, lebo na t.č nemám uvedenú predvoľbu SK, teda overovací kód my nemájú kde poslať. Je ešte možnosť dostať sa do svojho účtu..