SYLVI65
02.03.19,09:49
prosím vás aké parametre musí splnať počítač aby som mohla dan.priznanie u sro poslať cez občiansky preukaz s čipom?brat ma malu sro danove priznanie urobené chcem mu to odoslať ale nejako mi to nejde,stiahnuté ovládače z fin.spravy mam nepodarilo sa načítať čítačku mi vypisuje viete mi niekto poradiť dakujem
vyhadzuje mi ID chyba neznama 13002 všetko mam nainštalované všetko mi ukazalo v poriadku nainštalované a prihlasenie vaším eID nie je spustené,ani mi to spustiť nejde,neviem prečo,lebo mi vychádza chyba 13002 nemal niekto podobný problém?
slavuska
02.03.19,09:27
momentálne nefunguje podpisovanie dan. priznaní, chyba nie je na Vašej strane
Žabinka
02.03.19,11:24
https://www.financnasprava.sk/sk/elektronicke-sluzby/elektronicka-komunikacia/elektronicka-komunikacia-dane
kto je na DU zaregistrovaný?
cez koho údaje sa prihlasuješ?
akú čítačku chceš použiť, nie každá potrebuje nainštalovať softvér, napr. minilector stačí pripojiť cez USB bez inštalácie softvéru..
málo informácií si dala..
veronikasad
02.03.19,17:53
Mne funguje cez dohodu, práve som odoslala B-čko aj účtovnú závierku
Žabinka
02.03.19,18:02
slovensko. sk má do zajtra do 10,00 technickú odstávku, s tým súvisí podpisovanie s eid.. dohoda nesúvisí so slovensko. sk, posielanie cez dohodu by malo fungovať..
Žabinka
03.03.19,08:02
vyššla nová verzia EID, dnes pri zapnutí pc mi vyskočilo okno že nainštalovať.. a zaškrtla si pri inštalácii eiD okno Spustiť pri štarte?
stále si nenapísala nič o registrácii a autorizácii, robíš to cez koho údaje?