pavol54
02.03.19,11:31
Nepoznám žiadneho právnika ktorý by ma bol ochotný ako žalobcu zastupovať. Poraďte ako sa vyhľadáva.
buchač
02.03.19,10:52
TY nemáš kontakty...??? :eek: :confused:
No neverím... :rolleyes: :cool:

P.S.:
Sorry ... neodolal som.
-------------------------
Ako sa vyhľadáva ? Nuž...žeby cez :
- google
- rodinu
- známych
- priateľov
pavol54
02.03.19,11:13
mal si odolať lebo ja som chcel radu nie debilný koment
buchač
02.03.19,11:44
Nápodobne...
------------------
V trestnom práve žalobca nepotrebuje právnika...tam na základe žaloby koná svoju povinnosť prokurátor.

Hospodárske právo ani Google nepozná...
afrikánka
02.03.19,11:51
Cozeee?! Zadaj este raz...to mas co za guuugl?
pavol54
02.03.19,11:52
sedlák si našiel google
sedlák si našiel na googli stránku porada
a sedlák objavil už známeho (po toľkých rokoch) buchača podľa tvojej rady sa pýtam (známeho) poraď dobrého advokáta, však napísal že ich poznáš dosť
pavol54
02.03.19,11:55
afri nechaj ho, on nepochopil že som sa nemohol spýtať na rovinu sem chodiacich advokátov či ma niektorý nechce zastupovať. pretože ich okolo poznám dosť a všetci oznámili po naštudovaní "zaujatosť"
buchač
02.03.19,12:11
pavol54 (Dnes 13:52) poraď dobrého advokáta, však napísal že ich poznáš dosť
====================
Sedláka si nechaj od cesty...nebuď jak jeden nemenovaný debil zo Sééényce.
Vieš dobre, že ja si nenechám kydať na hlavu.
------------------------------
Ale k veci.

Neporadím, aj keď poznám...a dodám, že poznám aj notára, aj sudcu-toho mám dokonca v rodine.
Poviem aj inak...také kontakty sa nezneužívajú, neposkytujú sa len tak niekomu.
Si vieš predstaviť, že by som zavolal niekomu s tým, že..."počúvaj, mám jedného z neteu, z Porady. Potreboval by heftnúť. Je odniekiaľ od XXXX...nepoznám ho osobne. Vezmeš jeho prípad ? "
Čo myslíš...kde by ma asi poslal ?
avalik
02.03.19,12:16
Slovenská advokátska komora, dáš vyhľadať podľa odborného zamerania
https://www.sak.sk/blox/cms/sk/sak/adv
buchač
02.03.19,12:17
afrikánka (Dnes 13:51) Cozeee?! Zadaj este raz...to mas co za guuugl?
====================
Ja ? ... šak vynikajúci. Ty ten svoj zahoď.

Súčasné slovenské právo označuje ako zákonník tri právne predpisy:[Pozn. 1] občiansky zákonník, OBCHODNÝ ZÁKONNÍK a zákonník práce. V rokoch 1964 až 1991 platili v Česko-Slovensku aj hospodársky zákonník a zákonník medzinárodného obchodu. Zvláštnosťou je základný hmotnoprávny predpis v oblasti trestného práva, ktorý sa od roku 1951 nazýva trestný zákon, napriek tomu, že obsahuje komplexnú úpravu v tejto oblasti. To sa nezmenilo ani po prijatí úplne nového trestného zákona č. 300/2005 Z.z.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Z%C3%A1konn%C3%ADk
avalik
02.03.19,12:19
buchac, ked nechces pomoct, nedas konkretnu radu, tak nespamuj
buchač
02.03.19,12:27
avalik (Dnes 14:19) buchac, ked nechces pomoct, nedas konkretnu radu, tak nespamuj
===================
Ty si mu teda (vzhľadom k otázke) teda fest pomohla.

Zopakujem ešte raz.

buchač (Dnes 13:44)
V trestnom práve žalobca nepotrebuje právnika...tam na základe žaloby koná svoju povinnosť prokurátor.

Akurát mu nejaký právnik môže pomôcť so spísaním žaloby.
avalik
02.03.19,12:57
si pravnik? nie si ... opakujem, ak nevies a nechces pomoct nespamuj, pravnik sa s nim stretne, vypocuje ho, prestuduje doklady a navrhne riesenie
pavol54
02.03.19,14:49
ďakujem toto ma ani nenapadlo
buchač
02.03.19,15:45
avalik (Dnes 14:57) si pravnik? nie si ...
=================
Si právnička ? Nie si...

Opakujem opakované.
V trestnom práve žalobca nepotrebuje právnika...tam na základe žaloby koná svoju povinnosť prokurátor.

P.S.:
Keďže som sa už súdil, tak by som snáď niečo aj mohol vedieť...či ?
avalik
02.03.19,21:39
buchac, nevies o co ide, pavol54 potrebuje pravnika a nie niekoho co sa uz sudil

prestan spamovat, napis si svoju odpoved - len to by sa ti usli aj minusky, a to sa tebe, najvacsiemu truhlikovi na porade, nepaci :)
buchač
02.03.19,22:07
Nepoznám žiadneho právnika ktorý by ma bol ochotný ako žalobcu zastupovať.

V trestnom práve ŽALOBCA NEPOTEBUJE právnika...tam na základe žaloby koná svoju povinnosť prokurátor.

-------------------------------

Hospodárske právo ako také neexistuje...vidˇ

Súčasné slovenské právo označuje ako zákonník tri právne predpisy:[Pozn. 1] občiansky zákonník, OBCHODNÝ ZÁKONNÍK a zákonník práce. V rokoch 1964 až 1991 platili v Česko-Slovensku aj hospodársky zákonník a zákonník medzinárodného obchodu. Zvláštnosťou je základný hmotnoprávny predpis v oblasti trestného práva, ktorý sa od roku 1951 nazýva trestný zákon, napriek tomu, že obsahuje komplexnú úpravu v tejto oblasti. To sa nezmenilo ani po prijatí úplne nového trestného zákona č. 300/2005 Z.z.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Z%C3%A1konn%C3%ADk


P.S.:
avalik (Včera 23:39) buchac, nevies o co ide, pavol54 potrebuje pravnika a nie niekoho co sa uz sudil
prestan spamovat, napis si svoju odpoved - len to by sa ti usli aj minusky, a to sa tebe, najvacsiemu truhlikovi na porade, nepaci
--------------------------------
Spamuješ ty...a tvoj príspevok link na advokátsku komoru je vyslovene od veci.
Odpoveď máš...som zvedavý, kto dá mínusky...normálny jedinec ju nedá.
Tí ostatní sa budú hodnotiť mňa ako osobu a nie odpoveď.
avalik
02.03.19,23:11
mas minusku, citaj zadanie s porozumenim
pavol54
03.03.19,04:48
Prokuratúra prijme aj laicky podané trestné oznámenie, len či sa ním bude zaoberať "skutok tak ako bol oznámený sa nestal" takže len právnikom pripravené TO.
buchač
03.03.19,06:47
Odpoveď máš...som zvedavý, kto dá mínusky...normálny jedinec ju nedá.
Tí ostatní sa budú hodnotiť mňa ako osobu a nie odpoveď.
=======================

Tak je to jasné....vy fakt nie ste normálni !!!!!!!!!

------------------------------------

Nepochopím ale jedno.
Mne tu nadávate a titulujete všeliakými výrazmi...v tejto téme ide o konkrétne truhlík a sedlák.
Ale kto je tu sedlák, keď si kuwa nevie poradiť ?
Je taký istý dôchodca ako ja, ba dokonca má VŠ vzdelanie...
To zadanie otázky ? ....pfujtajbl...o hovne a o ničom....sedláčina.
marleau
03.03.19,08:39
istých ľudí musíš v popise vyzvať, aby nereagovali na tvoju tému
afrikánka
03.03.19,09:03
buchač (Dnes 08:47) Odpoveď máš...som zvedavý, kto dá mínusky...normálny jedinec ju nedá.
Tí ostatní sa budú hodnotiť mňa ako osobu a nie odpoveď.
=======================

Tak je to jasné....vy fakt nie ste normálni !!!!!!!!!
-----------------------------------------

Čo si čakal "nonšalantný"?!
Majú zmysel pre humor, či spravodlivý úsudok...to sa očakáva aj od teba

Samé "pfujtabl"...prestaň, už v noci som utierala monitor a teraz zase
misoft
03.03.19,09:11
Nebudem sa do toho nejako montovať. Ale!
Buchač má v jedno veľkú pravdu - je to otázka o NIČOM. Prečo?
Citujem: "Nepoznám žiadneho právnika ktorý by ma bol ochotný ako žalobcu zastupovať. Poraďte ako sa VYHĽADÁVA."
On sám tu často dáva odkazy z G.. a teraz NEVIE vyhľadať? Odrazu stratil rozum?
Mne sa zdá, že len tak - z plezíru si chce trochu zaSPAMovať. Skúša, ako budeme reagovať.
Právnici, ktorí sú dobrí - a tých je možno aj na nete nájsť - budú zastupovať hoci aj vrabca - pokiaľ ZAPLATÍ.
avalik
03.03.19,09:12
buchac, tak ty minuskovat mozes a ostatni nie su normalni? ... kludne mi daj minusku vo vsetkych mojich odpovediach - na tvojich minuskach nezalezi, podstatne je, ze moja odpoved aspon trochu pomohla zadavatelovi
avalik
03.03.19,09:18
misoft ... pises, ze sa nebudes montovat ale montujes sa ... ziadna otazka nie je " o nicom" ci "hlupa" - ako buchac zvykne pisat ... o nicom a hlupe su odpovede a komentare od ludi, ktori si myslia, ze zozrali vsetku mudrost sveta, ze len oni poznaju vsetky odpovede a maju pravo utocit na zadavatelov ci odpovedajucich ...
afrikánka
03.03.19,09:19
V poriadku...ja som pochopila účel otázky, ale to zase nikoho neoprávňuje dávať urážlivé, výsmešné komentáre.
Monitor som utierala od smiechu...lebo buchač. A mínusku som nedala, hoci k tomu provokoval. Tak čo čakal, veď má mimoriadny zmysel pre humor, nie?
Ak mám nejakú mínusku, dve, tak jedna je vždy od buchača
pavol54
03.03.19,09:31
Je mi ľúto že sa do odpovede montuje spústa diskutérov čo nemajú k veci čo povedať jedine od avalik som dostal aspoň niečo o čo sa dá oprieť. Pritom každý tu miesto naťahovania svojich riešení vykrikuje na úradníkov (a lebo fico lebo harabín). Ak chcem riešiť problém so štátnymi inštitúciami. väčšina advokátov si nájde ľahší spôsob zárobku .a najmä sa vyhýba v teritóriu, lebo ako sa tu niektorí vychvaľujú čo majú svojich ľudí. skončil by v regióne a môže si hľadať prácu pri pokladni
buchač
03.03.19,10:32
pavol54 (Dnes 11:31) lebo ako sa tu niektorí vychvaľujú čo majú svojich ľudí.
====================
Bratu, ale ja sa predsa nevychvaľujem...len a len konštatujem.
Ako som bol spomenul ?
Notárku mám v paneláku.
Sudca trestného práva je môj kámoš.
Sudkyňu občianskeho práva mám v rodine.

Ako som spomenul, súdil som sa. Obaja sudcovia mi pomohli s náležitými informáciami...žalobu som si spísal sám...
Poznámka - súd som vyhral.

Že sa na teba niekto vybodol, tak to je už iná káva...
---------------------------------
...a na základe položenej otázky ?

Opakujem opakované.
V trestnom práve žalobca nepotrebuje právnika...tam na základe žaloby koná svoju povinnosť prokurátor.

-----------------------------------

Ten zmysel pre humor ?
Ach jo, svatá ty prostota...veď tu sa poniektorí správate jak na cintoríne...ešte aj na kare je veselšie.
Kde sú tie časy, keď tu bola stará partia....pepsikova, stanislav, danushka, atď.
pavol54
03.03.19,10:58
Nie som tvoj brat a nejakí skorumpovaní sudcovia ma nezaujímajú