ajka242
03.03.19,14:14
Dobrý deň, mám taký problém pred mesiacom mi doniesol kurier kartu od Tatra banky. Všetko šlo ako ma stiahla som si aplikáciu Tatra banka ale raz keď som šla dávať kod ten 4 číselný čo máte vlastný tak ma to úplne odhlásilo z celého internet bankingu a pýta má to Pid a heslo ja už som zufala neviem ako sa mám o toho dostať skúšala som rôzne veci ako sa prihlásiť aj z papieroch údaje som hľadala a nic. Prosím o pomoc do pobočky Tatra banka sa mi nechce nejako chodiť tak to riešim nejak takto vopred za odpovede ďakujem. Ajka
Katy a R
03.03.19,13:26
Nuž tak zadaj PID a heslo, keď pýta! ... určite máš k tomu aj presný postup, treba prečítať! (a PID určite nie je štvormiestne číslo).
A ak už si sa zablokovala - všetky inštrukcie nájdeš na stránke, čo treba robiť - aj kontakty
ajka242
03.03.19,13:30
Všetko mám napísané v zmluve okrem PID a ten 4 miestny kód tým som nemyslela že to je Pid ale kód ktorym som sa prihlasovala do Internet bankingu! A všetko som si hľadala na stránke a nic tam nepíše žiadne riešenie čo mám robiť ak by som vedela tak nevyhľadávam pomoc tu.
Žabinka
03.03.19,13:38
a postupovala si podľa tohto?
https://www.tatrabanka.sk/sk/personal/ucet-platby/internet-banking/internet-banking-prihlasenie/
tu sa jasne píše:
Na to, aby ste mohli využívať Internet bankingTB naplno, potrebujete k tomu tieto prihlasovacie prostriedky:
-PID kód – číselný kód pridelený bankou,
-heslo – bankou pridelené heslo, ktoré si po prihlásení môžete zmeniť,
-Karta a čítačkaTB – druh IAAP (identifikačné, autentifikačné a autorizačné prostriedky) založený na princípe generovania dynamického číselného kódu použitím čipovej platobnej karty s CAP/DPA funkcionalitou a čítačky čipových kariet.
ajka242
03.03.19,13:40
Áno nijak mi to nepomohlo
ajka242
03.03.19,13:41
Ja len sa tam neviem dostať do internet bankingu neviem nájsť v papieroch Pid
Katy a R
03.03.19,14:09
Ja len sa tam neviem dostať do internet bankingu neviem nájsť v papieroch Pid
No a akú radu chceš k tomuto? .. máme ti ho pohľadať? (treba si zapisovať). Opakujem máš tam kontakty - kde sa riešia problémy.. možno netreba chodiť do banky (na pobočke ti asi nevygenerujú nový kod).
Alebo si nedodržala postup?)
ajka242
03.03.19,14:14
Nie ja Vás nežiadam o to aby ste mi to pohľadali. Žiadala som len o pomoc či náhodou sa niekto do toho nerozumie resp. nemal podobný problém a vedel mi pomôcť aby som zbytočne nemusela chodiť do pobočky keďže od bydliska to mám ďaleko! A vyriešila som si to už sama musím navštíviť pobočku s týmto problémom a tam.mi vedia poskytnúť nový PID a heslo na počkanie.
misoft
03.03.19,15:57
Všetko mám napísané v zmluve okrem PID a ten 4 miestny kód tým som nemyslela že to je Pid ale kód ktorym som sa prihlasovala do Internet bankingu! A všetko som si hľadala na stránke a nic tam nepíše žiadne riešenie čo mám robiť ak by som vedela tak nevyhľadávam pomoc tu.
Tak si to rozoberme:
Doteraz si sa asi prihlasovala do IB Tatrabanky z PC cez PREHLIADAČ - to je úplne niečo celkom iné - tam sa zadáva prihlasovacie meno a PIN (neviem, ako to ešte majú, mali by ti posielať na mobil ako SMS ešte ďalší overovací kód - niektoré banky to tak robia = dvojfázové overovanie).
Pre mobily, tablety a ako SAMOSTATNÝ program (bez prehliadača) je tam však už iná aplikácia https://www.tatrabanka.sk/sk/personal/ucet-platby/mobilne-aplikacie/aplikacia-tatra-banka/ a tam asi je potrebný PID - a to je rozdielne ako PIN. Vtedy by asi mali poslať PID pre teba, alebo by to malo ti vygenerovať a poslať ako SMS, alebo do e-mailu. (Nebudem inštalovať, používam inú banku).
bodliak
03.03.19,16:02
Aplikácia v mobile sa musí spárovať a potvrdiť v IB, potom sa budeš prihlasovať len tým 4 miestnym PINom.
Na potvrdzovanie potrebuješ čítačku, buď máš tú "kalkulačku", do ktorej strčíš kartu a zadávaš PIN ku karte, alebo máš appku čítačku, a tam je zase iné, nezávislé heslo.
ajka242
03.03.19,16:08
Všetko mám napísané v zmluve okrem PID a ten 4 miestny kód tým som nemyslela že to je Pid ale kód ktorym som sa prihlasovala do Internet bankingu! A všetko som si hľadala na stránke a nic tam nepíše žiadne riešenie čo mám robiť ak by som vedela tak nevyhľadávam pomoc tu.
Tak si to rozoberme:
Doteraz si sa asi prihlasovala do IB Tatrabanky z PC cez PREHLIADAČ - to je úplne niečo celkom iné - tam sa zadáva prihlasovacie meno a PIN (neviem, ako to ešte majú, mali by ti posielať na mobil ako SMS ešte ďalší overovací kód - niektoré banky to tak robia = dvojfázové overovanie).
Pre mobily, tablety a ako SAMOSTATNÝ program (bez prehliadača) je tam však už iná aplikácia https://www.tatrabanka.sk/sk/personal/ucet-platby/mobilne-aplikacie/aplikacia-tatra-banka/ a tam asi je potrebný PID - a to je rozdielne ako PIN. Vtedy by asi mali poslať PID pre teba, alebo by to malo ti vygenerovať a poslať ako SMS, alebo do e-mailu. (Nebudem inštalovať, používam inú banku).
Nie doteraz som sa prihlasovala cez aplikáciu.
ajka242
03.03.19,16:10
Aplikácia v mobile sa musí spárovať a potvrdiť v IB, potom sa budeš prihlasovať len tým 4 miestnym PINom.
Na potvrdzovanie potrebuješ čítačku, buď máš tú "kalkulačku", do ktorej strčíš kartu a zadávaš PIN ku karte, alebo máš appku čítačku, a tam je zase iné, nezávislé heslo.
Veď o Tom vravím že od začiatku som sa prihlasovala 4 miestnym pinom a zadala som ho zle tak ma pýta už PID a heslo
bodliak
03.03.19,16:12
Aplikácia sa dá deaktivovať v mobile aj v internet bankingu. Mohlo dôjsť k poškodeniu údajov a zneplatneniu aktivácie. Musíš postupovať tak, ako by si si chcela aktivovať Aplikáciu na novom mobile.
misoft
03.03.19,16:13
Potom https://www.tatrabanka.sk/sk/pomoc-podpora/casto-kladene-otazky/ - dole je Poradíme Vám? Klik na šipku hore a keď je tam Online chat - zadaj tam problém. Alebo je tam aj Zavoláme vám. Možno poradia priamo cez telefón.
ajka242
03.03.19,16:17
Potom https://www.tatrabanka.sk/sk/pomoc-podpora/casto-kladene-otazky/ - dole je Poradíme Vám? Klik na šipku hore a keď je tam Online chat - zadaj tam problém. Alebo je tam aj Zavoláme vám. Možno poradia priamo cez telefón.
Ja som tam už písala a Pani mi poradila iba to že musím ísť priamo do pobočky ale asi tam ešte dnes zavolám lebo takto cez chat sa to ťažko rieši.
mona091
03.03.19,18:40
zavolaj na Tatradialog sluzbu, su tam nonstop, Z pevnej linky číslo: 0800 00 1100, Zavolajte na *1100, a doporucujem aj hlasovu identifikaciu, spravia ti ju telefonicky, pomoze ti to aj v buducnosti, keby si cokolvek riesila s uctom
ajka242
03.03.19,18:43
zavolaj na Tatradialog sluzbu, su tam nonstop, Z pevnej linky číslo: 0800 00 1100, Zavolajte na *1100, a doporucujem aj hlasovu identifikaciu, spravia ti ju telefonicky, pomoze ti to aj v buducnosti, keby si cokolvek riesila s uctom
Asi pred hodinou som tam volala a poslali ma aj tak priamo na pobočku tak nič iné mi neostáva