MonikaF1991
04.03.19,08:35
Dobrý deň, potrebovala by som poradiť svojej tete. Pred dochodkom pracovala na poste, roznasala ju. Isla do predcasneho dochodku, pocas ktoreho chodila sem-tam vypomahat na dohodu do 200€. Teraz caka na "papier" o oznameni, ze od 1.3. bude uz starobna dochodkyna. Nadalej by chcela chodit vypomahat na postu, ked niekto vypadne. Dohodu o pracovnej cinnosti s nou uz nebudu uzatvarat, lebo ju potrebuju na viac ako 10 hod. na tyzden.
Moja otazka je, ci s nou mozu uzatvorit dohodu o vykonani prace alebo PZ? Ako uviest v PZ, ze by isla pracovat iba vtedy, ked sa obaja ucastnici dohodnu a nie kazdy pracovny den? Moze byt pri takychto podmienkach uzavreta PZ? Lebo si myslim, ze pri PZ musi chodit do prace pravidelne, napr. dlhy/kratky tyzden. Boji sa, ze jej daju podpisat taku zmluvu, ze potom bude musiet ist do prace hocikedy, ked ju zavolaju. Na co si davat pozor?
Ďakujem.
ivka70
04.03.19,08:43
Povinnou sucastou pracovnej zmluvy je tyzdenny pracovny cas, na ktory musi aj zamestnavatel pracu planovat a ktory musi zaplatit (aj keby pracu nemal - prekazka v praci na strane zamestnavatela).
Dohoda je rozhodne vyhodnejsia, nemusi pracovat stale, len ked sa dohodnu.
Ak prechodne budu potrebovat zastupovanie 40 hodin tyzdenne (napr zastupovanie pocas PN), nech uzavru zmluvu na dobu urcitu - zastupovanie pocas PN.
MonikaF1991
04.03.19,09:06
Dohoda by bola aj podľa mňa výhodnejšia, ale pri nej môže odrobiť iba do 10 hod. týždenne, však?
Mila123
04.03.19,09:15
áno
MonikaF1991
04.03.19,09:18
Ďakujem za radu. Pekný deň prajem