szčo123
14.03.19,05:59
Dobrý deň,
mám živnosť a uplatňujem si paušálne výdavky, čiže si vediem evidenciu príjmov, odvodov, zásob a pohľadávok. Za minulý rok som prijala platby len cez ERP. Väčšina je tovar predaný na trhoch a potom som vystavila dve faktúry, ktoré boli uhradené v hotovosti, ktorú som tiež prijala cez ERP. Treba v evidencii nejakým spôsobom odlišovať úhradu faktúr alebo jednoducho uvediem tržby za jednotlivé mesiace a nijako svoje príjmy ďalej nečlením?
Môže to vyzerať takto?
Katy a R
14.03.19,08:58
vedieš evidenciu príjmov v časovom slede :) § 6 odst 10 a § 6 odst 11- iba A a D sa ťa týka ;)
zze/2003-595/6/11
szčo123
17.03.19,16:32
Ďakujem. Môže to teda vyzerať tak, ako som doplnila na obrázku v otázke?