Jarmila
18.03.19,17:19
Dôchodkyňa, mala príjem len podľa § 7 ods.1 písm. a,/ úroky z cenných papierov/ výška 1 120 € , pri vypĺňaní DP na portáli FS mi stále dáva daň 0, ale podľa mňa to platí len pri závislej činnosti. Ďakujem
veronikasad
18.03.19,17:21
Jej zdanitelný príjem nedosiahol 1/2 ročnej NČZD, nevzniká jej povinnosť podať DP. Preto ti dáva daň 0
Jarmila
18.03.19,17:50
Ďakujem, tak nemám podať DP?
Katy a R
18.03.19,17:52
škoda papiera (chráňme si lesy) - ak nemala nič iné ;)
Jarmila
18.03.19,19:07
Ďakujem .
Mila123
18.03.19,19:40
bola zrazená zrážková daň?
bol to vlastne predaj CP?
Jarmila
18.03.19,19:48
nie nebola zrazená zrážková daň , nie nebol to predaj
Katy a R
18.03.19,19:52
predaj by šiel do § 8 si myslím - a asi ide o zahraničné CP???