anula1975
21.03.19,07:35
Dobrý deň, chcem sa opýtať, podnikateľ, platca DPH, ktorý podniká v stavebníctve, fakturuje použitý materiál spolu s prácou. Prenos daňovej povinnosti uplatňuje na celú faktúru bez ohľadu na to, že je tam zarátaný aj materiál?

Ďakujem
kn-alka
21.03.19,07:51
jasné, že na celú faktúru, už to tu bolo párkrát rozoberané, poobzeraj sa po porade.
beh
21.03.19,09:02
áno, veď je to dodanie tovaru aj s montážou (§69)
anula1975
21.03.19,09:56
Ďakujem pekne, popozerám ešte :-)
anula1975
21.03.19,09:57
Ďakujem pekne.