anavi66
22.03.19,08:16
Dobrý deň, chcela by som vás poprosiť o vysvetlenie, bola som zamestnaná od 2/2015- 8/8015, 8/2015 - 12/8018 a 12/2018- doteraz a teraz v apríli nastupujem na MD, ale ide o to ze zamestnávateľ mi oznámil ze v najbližších mesiacoch keď budem na MD A potom na RD, že bude úplne rušiť spoločnosť čiže počas RD už nebudem nikde vedená ako zamestnankyňa na RD, ale hlavne sa chcem spýtať ci po skončení RD čiže po tých 3 rokoch budem mat nárok na dávku v nezamestnanosti? Keďže už nebudem nikde vedená ako zamestnankyňa. Ďakujem za odpovede
ivka70
22.03.19,07:21
To zavisi od toho, kolko casu uplynie od skoncenia PP do evidencie na UP.
Ak to budu 3 roky, narok nevznikne.
Ak to bude menej ako 2 roky, narok vznikne, pretoze budes splnat podmienku ason 2 rokov nemocenskeho poistenia v poslednych 4 rokoch pred evidenciou na UP (obdobie MD,RD pocas zamestnania sa do tohto casu pocita)
anavi66
22.03.19,07:44
Takže lepšie by bolo keby som napr. Prerušila RD a poberala podporu a potom sa zas vrátila na RD?
ivka70
22.03.19,08:08
Musela by si rodicovsky prepisat na otca dietata (ten moze aj pracovat pocas poberania), az potom by si sa mohla prihlasit na UP.
Vsetko zvisi od toho ,ako to casovo vychadza, ci to je alebo nie je potrebne.
anavi66
22.03.19,08:15
Ďakujem pekne zatiaľ za odpovede, uvidím teda hlavne kedy bude ten zamestnávateľ rušiť spoločnost. Ale zatiaľ aspoň aby som približne vedela.
veronikasad
22.03.19,08:35
Počas poberania rodičovského príspevku ťa na UP nezaevidujú ako uchádzača o zamestnanie. RP môže poberať manžel (otec dieťaťa) v súbehu so zamestnaním a ty sa po skončení MD prihlásiš na UP ako uchádzač o zamestnanie, ak dovtedy tvoj pracovný pomer skončí. Nepodpisuj dohodu o skončení pracovného pomeru, počkaj na výpoveď zo strany zamestnávatela.