lenka0407
22.03.19,14:47
V praci je mierne dusna atmosfera...sef si nas postupne zavolal....s tym ze uz je posledne roky vraj viac v minuse ako v pluse....a ak to tak pojde dalej ...bud to pomaly zavrie...alebo nejake zmeny....sme len 3 v kolektive a ja som akysi medzi clanok...cize prva by som sla ja...(jedina upozornujem na zmeny v zakoniku prace atd.aj ked soboty doteraz nemame platene..)Ja len co je lepsie dostat vypoved...a na co si dat pri tom pozor....alebo dat(aj ked zatial ...napriek istym nevyhodam,je pre mna nateraz vyhodnejsie tu pracu mat)
Tweety
22.03.19,13:53
Najlepšie je asi mať prácu. Ak to ale nie je možné, potom z finančnej stránky(pripadné odstupné) je lepšie dostať výpoveď ako ju dať.
veronikasad
22.03.19,13:53
trošku zvláštny názov témy... Zamestnanec môže dať výpoveď kedykolvek, zamestnávatel len z presne vymedzených dôvodov uvedených v § 63 Zákonníka práce ...
lenka0407
22.03.19,14:02
Ja len som chcela radu ,lebo on este nikomu nedal vypoved...vsetci radsej odchadzaju sami...a popravde z tejto roboty este nikto neodisiel v dobrom..ak by mi dal vypoved...tak musel by mi zaplatit po 4rokoch aj odstupne...ci?
veronikasad
22.03.19,14:05
Len ako som napísala, aby ti zamestnávatel dal výpoveď, musí mať na to dôvod. Odstupné patrí len pri organizačných zmenách a ty píšeš že si prvá "na odstrel" z iných dôvodov. Kto chce psa biť, palicu si najde - to určite platí aj pre tvojho šéfa. A na odstupné zabudni. Pevné nervy ti prajem.
Tweety
22.03.19,14:05
Pri výpovedi z organiz.dôvodov áno.
lenka0407
22.03.19,14:11
Dakujem
kvjetecko
25.03.19,08:29
hm, ja by som asi skúsila hľadať si novú prácu a keď ju budem mať, tak požiadať o skončenie dohodou... a možno dovtedy ti dajú aj výpoveď s odstupným.... je to diskutabilné že či sa držať silou mocou v "starom" a čakať na odstupné, alebo radšej ísť niekam kde to bude lepšie........
lenka0407
26.03.19,06:00
ďakujem,už pozeram nove ponuky...tak snaď sa mi podari zohnať niečo ...