mona091
31.03.19,08:04
pri podavani dp cez financnu spravu mi nepripojilo prilohu - (prilohou bol scan potvrdenia, nebol to formular ktory je na stranke), lebo bola v zlom formate, kym som zmaturovala a postahovala zo storu rozne apklikacie a skusala rozne premenovania a transformacie neviem coho na co, ciel bol, aby mi to vzalo ako prilohu, ked uz bola pripojitelna, nevedela som ako ju dodatocne pripojit, tak som poslala nove dp prazdne aj s prilohou, po zisteni, ze je prazdne, som poslala tretikrat za sebou dp aj s prilohou, sucasne som napislala v nejakej registracnej kolonke, kde ma pustilo, ziadost o storno prvych dvoch odoslanych dokumentov, prosim, ma niekto skusenost, ako vystornovat odoslane duplicitne DP bez prilohy aj prazdne dp s prilohou a ponechat korektne dp s prilohou?

btw: taxana mi nepomohla
veronikasad
31.03.19,06:30
Podaj este raz opravne DP s prilohou a spoj sa zajtra trlefonicky so spravcom dane
mona091
31.03.19,07:51
Ďakujem, takže vystornovat sa to teda nedá
veronikasad
31.03.19,08:09
DU berie do uvahy posledne opravne DP. Treba ho riadne vyplniť a odoslat s prilohami.

Raz sa mi podarilo 2-krat odoslat DPH-cku a to druhé zmazala spravkyna dane.
mona091
31.03.19,09:22
Ďakujem veľmi pekne
TatianaM
01.04.19,09:57
Mne sa podarilo 2x odoslať DP a volali mi z DÚ a musela som cez Všeobecneé podania na FS žiadať o storno.
adam
02.04.19,08:39
len cez všeobecné podanie