neji
01.04.19,06:15
Udáva sa čerpanie eurofondov do daňového priznania PO príloha k §30c zákona. Môžme čerpanie dať do nákladov aj ked bola firma v strate? Či iba pomernú časť uviesť do výnosov? Ďakujem
a_je_to
05.04.19,10:09
Pozrela si si dobre ten § 30c ZoDP ? Lebo tam sa píše, že odpočítať nemožno výdavky, hradené z verejných zdrojov. A tiež nie vtedy, ak je strata, ktorú by odpočítanie malo zvýšiť. Ten § umožňuje znížiť základ dane a ty ho nemáš. Tiež umožňuje znížiť o vlastné výdavky a ty ich máš dotované. Skús to ešte raz prečítať a prehodnotiť.