Anairda
19.11.04,18:54
Chcem zamestnať pani (evidovanú na úrade práce poberajúcu podporu v nezamestnanosti) na Dohodu o vykonaní práce. Práca bude nepravidelne, podľa potreby ( max. 16hod a 800,- Sk / týždeň). Je treba ju prihlásiť do SP na úrazové poistenie a posielať výkaz? Bude si odvádzať 19% daň. Na konci roka si podáva ročné zúčtovanie preddavkov na daň ako normálne zamestnaný?
Jozef Mihál
19.11.04,18:34
Prihlásiť ju do S.P. nie (aspoň zatiaľ nie, od apríla 2005 táto povinnosť bude).
Posielať výkaz do S.P. áno (ako zamestnávateľ predsa platíte úrazové poistenie).
Ročné zúčtovanie ak má záujem (a mala by mať - zrejme sa jej vrátia zaplatené preddavky) áno.
marcelaStanakova
12.01.05,07:38
Dobrý deň!

Mám otázku.Chceme zamestnať ženu , ktorá je na čiastočnom invalidnom dôchodku na Dohodu o vykonaní práce.Koľko môže odrobiť ročne hodín,a koľko môže zarobiť, čo za ňu treba odviesť okrem 19% dani zo mzdy.
Alebo akým spôsobom by sa mohla zamestnať na skrátený pracovný pomer aby mohla naďalej poberať svoj čiastočný invalidný dôchodok.A čo sa v takomto prípade odvádza?

Ďakujem ! PZ. /popri tom je vedená na nezamestnaneckom/

Chcela by som sa ešte spýtať stále platí, že sa nesmie prekročiť limit 300 hodín
za jeden rok na dohodu o vykonaní práce?
marcelaStanakova
13.01.05,06:05
Neviete mi poradiť zamestnankyňa je na čiastočnom invalidnom dôchodku a pracuje na dohodu o vykonaní práce .Môže zarobiť týždenne 800 Sk čo je 3200 Sk mesačne.

Chcela by som vedieť či je táto suma čistá mzda po zdanení alebo sa ráta tých 3200 ako VZ a potom z nej sa odpočíta daň 19 %.

Ďakujem za odpoveď.
vladan
13.01.05,06:13
podľa mňa je odmena 3200 vyjadrená v hrubom