timrava1
16.04.19,12:11
ZC bol vyslaný na SC do Nemecka, vracali sa v sobotu . Cesta trvala od rána 8.00 do 19.30 hod. V ten deň nevykonával prácu. Dať ten deň do dochádzky a zaplatiť mu , alebo má nárok len na cestovné a stravu za ten deň.
ivka70
16.04.19,10:15
Cas straveny cestovanim na pracovnej ceste sa do pracovneho casu nepocita.
Firma ale moze mat interny predpis, kde sa tento cas pripocita.
Ak interny predpis nemate, dostane za sobotu len stravne a preplatene naklady za cestu.
timrava1
16.04.19,10:19
našla som si to vo viacerých článkoch ale neveria mi v práci , a tak hľadám či sa nedočítam viac a čím to môžem podložiť
ivka70
16.04.19,10:19
Zakon o cestovnych nahradach

§37

Čas, ktorý na pracovnej ceste spadá do pracovného času zamestnanca, strávený bez jeho zavinenia inak ako plnením pracovných úloh, sa na účely tohto zákona považuje za výkon práce.

Kedze sobota nespada do jeho standardneho pracovneho casu, tak sa nema co povazovat za vykon prace.
Keby cestoval v piatok 11,5 hodiny, vdaka tomuto paragrafu mu do pracovneho casu zapocitas jeho standardny denny prac. cas - teda napr. 7,5 alebo 8 hodin.
Onko
16.04.19,11:25
Ako už bolo napísané, zo zákona má nárok len na cestovné a stravné, zvyšok je na interných predpisoch. Odporúčam taký interný predpis rýchlo urobiť, lebo nabudúce sa vám na tú prácu vykašle. Neviem ako vy, ale ja by som len za stravu nevenoval celú sobotu môjmu zamestnávateľovi.
timrava1
16.04.19,11:59
veď práve, zadarmo by som nešla nikam................ďakujem
timrava1
16.04.19,12:01
cez týždeň mi je to úplne jasné,aj keby robil v tú sobotu len ma doplietli tým že mi neverili a stratila som istotu, potrebovala som sa uistiť, že dávam správne informcie, aj tak sa išli pýtať môjho šéfa a ten personalistov, stále mi neveria.....:-( ďakujem Ivka