ondrejvla
17.04.19,17:03
Mám otázku na admina Porady, uhradila som zálohovú faktúru na prístup do DRAKa, poslala som potvrdenie o úhrade, prišlo mi iba upozornenie od MzdyServis s.r.o., že nemám uhradenú faktúru, nereagovali ani na moju odpoveď so zaslaným dokladom o úhrade, na telefónnom čísle uvedenom na faktúre nik nedvíha. Čo mám robiť s úhradou, ako vyriešiť to, že nik mi neodpovedá na mail a ani nie je záujem mi poslať daňový doklad. Na tejto stránke by som podobný prístup nečakala...
veronikasad
17.04.19,17:17
Vlasti, poklikaj vo svojom profile. Ak Richard nie je na dovolenke, fa nájdeš tam ...

Nastavenia - moje nastavenia - firemný profil - platený prístup
ondrejvla
18.04.19,12:10
Vierka, zbytočne klikám, je tam platený prístup do 26.4.2019, vystavená zálohová faktúra - zatiaľ neuhradená, čo je klamstvo, dokonca som poslala doklad o úhrade. Už som tento rok nechcela uhrádzať DRAKa, ale potom sa sa rozhodla... No a teraz to dostanem k náhrade od šéfa, lebo daňový doklad nemôžem dostať a odpoveď na maily ani telefonáty žiadna... Myslíš, že len Richard riadi celé spoločenstvo PORADY, podľa mňa sú tam aj účtovníčky...
veronikasad
18.04.19,13:31
Nemaju sparovanu uhradu... Ozve sa ti po Velkej noci, odpocet DPH das do dalsieho obdobia, do 26.4. este mas prístup...
ondrejvla
18.04.19,15:54
Vierka, tiež som si to myslela, ale nakoľko nik nereaguje na telefón uvedený na fa 3 dni, tak som zostala sklamaná. Ďakujem za Tvoju reakciu