comodo
20.04.19,12:58
Obzerám sa okolo seba , na ulici , v pizzerii , u dr...... ešte nie sú horká nad 30 a mladí bez ponožiek.
Pozriem na módne stránky s oblečením , na fotkách modely(i) bez ponožiek – jasne že v topánkach. Tak , kŕčové žily ešte nemám , ale predsa..50-ka už bola !
To akože som v r. 2019 vponožkách not cool ?
Katy a R
20.04.19,11:18
bodliak
20.04.19,11:34
Tento rok nenosia tí, ktorí minulý rok nemenili.
afrikánka
20.04.19,11:58
A predtym si kde kukal?:rolleyes:
Ved ponozky sa nenosia uz zopar sezon a to nielen teraz, ale ani v zimeeee, ked su obute tenisky, clenkove topanky.
50+? Neskusala by som to, ti mladi su potvorky, radi sa smeju, ze aha, ehmm, hihi...;)
misoft
20.04.19,12:01
S*ať na mladých, moje nohy sú mi prednejšie, ako ich prid*bané názory.
afrikánka
20.04.19,12:06
Teraz neviem, ci nosis, alebo nenosis...lebo ja ponozky aj do postele obuvam
bettylou
20.04.19,12:23
Ako, ozaj bez ponožiek botasky, abo lodičky... To jaký smrad a plesne musia byť. Ale každého osobná vec. Botasky opereš, lodičky asi nové sa kúpia. Aj keď čo som pozerala, väčšinou tie kotníkové ponožky majú. Ja ráno kroksy a už keď je 10C, tak do ruky a bosaky total
pavol54
20.04.19,15:14
Afri tie isté čo si mala cez deň? Aspoň si ráno skôr pripravená:) ale aj moja mama spávala v ponožkách, kvôli ľadvinám
afrikánka
20.04.19,16:15
Co si o mne myslis....vzdy to tak planujem, ze na noc dam pyzamko, biele ponozky a neviem preco, rano sa zobudim v ruzovych, modrych ponozkach a dokonca aj v teplackoch
avalik
20.04.19,18:27
staci pouzit google, ked uz v obchode nevidis, nosia sa ponozky, ktore netrcia z topanok
alaya1
20.04.19,18:41
afrikánka
20.04.19,18:42
Aj tak sa da...ale mladi nenosia ani take a muzi v poltopankoch tiez naboso. Taky trend...tiez neviem, kto to vymyslel, aby sa nemuseli prat ponozky?!
avalik
21.04.19,04:37
to sa pred tebou vyzuvali? ci si len ponozky nevidela? a kolko ich bolo ak pises o trende?
afrikánka
21.04.19,04:41
Si si rypla? Musis zajst dalej,
ako SK...aha, ty si doplnila obrazcokom! Ok, na chladne dni ano, aj to len posledne dva, tri roky a pre tych postarsich. Zacalo to naboso a mladez v zapadnej Europe kasle na ponozky, chodia bez
afrikánka
21.04.19,06:06
No ty moj mínuskár member tralala ...
Keď už sedíš doma, nevypadneš do sveta a svet nepríde k tebe, aby si vedel, kedy to začalo...
Ponožky sa v západnej Európe prestávali nosiť hádam aj 10-12 rokov nazad a to už vtedy boli kotníkové ponožky, ktoré priložila alaya1, aj tie sa odstavili. Bláznivý nápad, ale uchytil sa. Podmienkou boli kvalitné kožené topánky, mokasíny, koža zvonku, zvnútra, čo bolo vlastne prvotným zámerom...odlíšiť sa, poukázať na cenu. Si predstav, ako švihák popíja fajnový drink, noha cez nohu a ponožky chýbajú, zato laba v drahej topánke.
A tak to začalo...teda u tých mužov.
A že mladé kočky na západe nenosia ani v zime ponožky? Zase iba frajerinka, nezmysel.
A že to mám z prvej ruky, tak to je isté...ten svet chodí ku mne...na Porade sa sotva dohrabem k takýmto info.
Ako vidíš, zas si o niečo múdrejší. Lebo...každý nevie všetko, ale ak si spoločne pokecáme, vieme toho všetci viac, že áno...
vlado 33
21.04.19,17:15
Noo, tie ženské laby by sa mi páčili. Tu je to skôr o odrezaných prstoch kvôli cukrovke. O opuchy kvôli srdcu a ľadvinám... a iné. Toto je skupina zúfalcov čo žijú zle... a radia, ako žiť lepšie. Je to trošku smutné,... viem. Pekné sviatky prajem.
Nandrolon
22.04.19,17:57
Ako chlap miniem kazdy den minimalne 3 pary. Neznasam chodzu na boso. Topanky nosim vylucne kozene /nie mokasiny a pod./ a tenisky momentalne s origo gore-tex membranou, takze by som im to neurobil, este aj ako idiot by som vypadal. Sandale nenosim takze na boso e-e. Na noc vzdy zimne ponozky /kazdu noc ciste/. Rano hrubku podla obuvi.