comodo
20.04.19,21:00
Po vyčerpávajúcej téme o ponožkách pokračujem s nátelníkmi ( opravujem - tielko ) – u chlapov.
Ľudia ja som asi stará vykopávka , ale ja pod košeľou i s krátkym rukávom nosím náteľník. Keď sa zúčastním nejakej akcie, či už 50-ka , firemná akcia , iný žúr – často vidím na začiatku chlapi vyšatafárení v oblekoch , ich polovičky priam eroticos honoris. A keď začne zábava, tanec , sako dole , tak tancujú spotení ako kanci a košele prilepené na chrbát. A keď ešte ta košela obsahuje aspoň 40% umeliny , tak je to plech. Nechodím sice na ples v opere , ale tam je to tiež tak ? Lebo ja s tým natelníkom vyzerám , že som v menšine. Ale kedysi to tak nebolo.
buchač
20.04.19,19:27
Nátelník má dlhý rukáv...
To, čo ty spomínaš, je tričko s krátkym rukávom.
Tweety
20.04.19,19:29
Pod košeľu jednoducho patrí tielko.
buchač
20.04.19,19:31
Teraz ako ??????

Tielko ?
Tričko ?
Nátelník ?
afrikánka
20.04.19,19:35
Nuz malo by byt, hlavne pri nejakej spolocenskej udalosti, ale sam vidis, ze mnohi muzi to ignoruju. Ak vsak tielko chces, tak fajn kompromisom je tzv. "neviditelne tielko", ktore sa da zakupit, objednat a mas to vyriesene;)
alaya1
20.04.19,19:38
afrikánka
20.04.19,19:45
To "neviditelne" moze byt tricko s kratkym rukavom, alebo tielko
comodo
21.04.19,06:01
áno opravujem to tam. To ako kde sa tomu hovorí. To máš tak u susedov maju na záchode šišku salámu :- ) Je to TIELKO.
V podstate len chcem vedieť či nie som zaostalý buran keď nemám v košeli len holé debre živené brucho : - )
afrikánka
21.04.19,06:16
Neboj, nie si buran, aj nadalej si navliekaj tielko na to tvoje brusko
buchač
21.04.19,06:28
Po vyčerpávajúcej téme o ponožkách pokračujem s nátelníkmi ( opravujem - tielko ) – u chlapov.
=================
Fakt vyčerpávajúce témy...normálne som z nic vyčerpaný.

Ono stačí pozrieť, ako sa zmódia poniektoré celévriti...a jeden má dosť.
Nie si spokojný so svojím so sebou, s tým zovňajškom ?
Šak oslov Fera Mikloška a budeš za poriadneho chuja...on už ním je...ale to je v podstate každý návrhár.

P.S.:
Očakávam ešte tretiu otázku ohľadom spodného prádla.
bettylou
21.04.19,07:06
Otec stále nosí min. dve vrstvy, teda tielko a košeľa resp. tričko. Ja sa orientujem podľa teploty, dakedy by som najradšej celkom bez, ale keďže nie som chlap (a hociktorý chlap má u nás väčšie cicky ako ja), nesmiem lebo ma hneď dáky debil buzerovať začne a pokutu dá... holt žijeme v ""slobodnej"" demokratickej kresťanskej zemi, ale to už je mimo témy
Nandrolon
23.04.19,06:26
Len pre upresnenie. Už neplatí, že iba bavlna je ultimátne najlepší materiál. Ak si zoberieš tričká, tak bavlnené akurát na spanie alebo prácu v záhrade. Ináč človek chodí s fľakmi pod pazuchami. Doba už pokročila. Prvé, čo urobím s novou košeľou doma je to, že ju zoberiem do kúpelne a prsknem na ňu vodu. Snažím sa ponechať si iba také, na ktorých pot nevidno. Pod košeľu do obleku si dám tielko a po osprchovaní použijem pod pazuchy okrem vône aj "kamenec" - stará a veľmi účinná pomôcka.
juraj goobel
21.11.19,08:04
Pod koselu patri tielko. Ja si ich kupujem .........