Adka4
22.04.19,16:41
Tento rok idem do kúpeľov a ešte spadám do kategorie pre deti. Napíšte prosím vaše skúsenosti s kúpeľnou liečbou pre deti (či už negatívne alebo pozitívne)
buchač
22.04.19,15:03
s kúpeľnou liečbou pre deti

Ak chceš nejaké , nuž by sa hodili nejaké približné informácie o problémoch, prípadne diagnózu.
Ono nie vo všetkých kúpeľoch sa liečia/doliečujú všetky problémy...a kúpeľov je na Slovensku viacero.
Mikae
23.04.19,18:07
Dcéra bola cez letné prázdniny ešte v predminulom roku v Bardejovských kúpeľoch na 21 dní. Ubytovaná bola na jednom konci kúpeľov a na raňajky, obedy, večere chodili na druhý koniec kúpeľov, myslím že to bola liečebňa Valentína. Takže cez horúčavy dosť náročné.Ale myslím, že jej to neuškodilo. Procedúry si chválila.
Ubytovaná bola v Mieri, vtedy to zariadenie bolo dosť otrasné a zastaralé, ale možno to medzitým už zrekonštruovali. Inak čo sa týka personálu, doktorky a sestričky, alebo tie čo sa o nich starali - boli veľmi milé, nesťažovala sa mi na nikoho a takže konečný dojem z kúpeľov mala dobrý.A keďže bola ona spokojná, tak my tiež. Len som chcela správne opraviť názvy budov, už to bolo dávnejšie: ubytovaná bola v Heliose, ten bol uplne dole a na raňajky, obedy a večere chodili do Mieru, ten bol hore, vedľa Valentíny. Aby som nezavádzala, čo sa týka zastaralého ubytovania.
Bejata73
24.04.19,04:47
Ahoj, ja som bola s deťmi 2x v kúpeľoch Lučivná, bola som tam ako doprovod - boli sme veľmi spokojní - deti sa tam nenudia v zime, ani v lete - pozri si ich stránku.. My sme boli v zime - keď nemali školu, fungovala požičovňa korčulí (vlastná ľadová plocha), bežiek (stopa v areáli), mali vybudovanú dráhu na snowtubig... robia tvorivé dielne atď..
ivka70
24.04.19,05:36
kupele ktorej kategorie - teda na aku diagnozu?
aspon napis zoznam, z ktorych si mozes vyberat ...