Zuzana0972
24.04.19,23:12
Dostali sme faktúru z ČR od neplatcu DPH za tovar. My sme platci DPH. Dať do DPH alebo nie?
martinez
25.04.19,10:46
Nie. Podla §11,2,b) ide o nadobudnutie tovaru z ineho clenskeho statu vtedy, ak dodavatelom je osoba identifikovana pre dan v inom clenskom state......