StandoStenly
28.04.19,22:14
Dobrý večer prajem, mám problém s reklamáciou bezpečnostnej protiporeznej politickej obuvi vm cardiff označ.normou S3. Viete mi prosím Vás poradiť kde by som sa mal obrátiť a na koho,pprp.ktoru organizáciu ktorá má právo na posúdenie veci ohľadom neuznanej reklamácie tejto obuvi ktorá sa po dvoch dňoch v robote natiahla natoľko, že aj keď majú rychloviazanie ktoré je tak ako na topánke, tak aj na rychlošnurovaní čo je v podstate kožený pás v strede so zipsom ktorý sa k topankam jednoducho pripevní pomocou šnúrok. Na tretí deň v práci sa už topánky nedali ani dotiahnuť a bez potreby použitia zipsu, alebo povolenia šnúrok som topánku stiahlo z nôh ako gumáky. Na predajni moju reklamáciu vybavili tým spôsobom, že topánky poslali z predajne ktorá sa nachádza v Prievidzi svojmu kolegovi do cca 5km vzdialených Bojniciach a tam dali klasickú obdĺznikovú pečiatku čiernej farby s tým,ze neuviedli ani meno kto reklamáciu vybavil-zamietol,ani dátum vydania a ďalších pochybení ohľadne produktu ktorý sa keďže je kompletne kožená táto obuv tak natiahla že z topánok kľudne môžem doslova vyskočiť ako z rybárskych nohavíc.
Ďakujem za odpoveď na koho, alebo na ktorú inštitúciu ako je VIPOTEST sa mám obrátiť.
S pozdravom Stanislav Štrbavý Handlová
veronikasad
28.04.19,20:46