Anitra
29.04.19,18:30
potrebovala by som poradiť ohľadom mesačnej mzdy zamestnanca, ktorý má základnú mzdu+ mesačnú pohyblivú odmenu. Túto odmenu mi prepočítava program aj dovolenkou. Neviem, či je to správne. V pracovnej zmluve nie je upresnené vyplácanie odmeny. Zamestnanec tvrdí, že by ju mal dostať vyplatenú celú, bez ohľadu na dovolenku.
ivka70
29.04.19,16:38
Zavisi, ako to mate dohodnute v zmluve, ale v principe je kazda odmena viazana na odpracovany cas. Pretoze v priemere na dovolenku uz je zohladnena odmena z predchadzajuceho stvrtroka, teda vyplacanie celej odmeny by priemer navysovalo - co asi nie je ucelom.
Teda sposob vyplacania pomerne k odpracovanym dnom/hodinam je spravny.
Skus mu vysvetlit, ze podla jeho logiky by mal celu odmenu dostat aj v mesiaci, kedy by bol cely mesiac na PN - to je snad pochopitelny priklad.
Anitra
29.04.19,17:01
Ďakujem za Tvoju odpoveď. Dosť si mi pomohla.
veronikasad
29.04.19,17:35
v akom mzdovom SW robíš ?
kvjetecko
30.04.19,06:48
Mas len jedneho takéhoto zamestnanca alebo viacerym vyplacas odmeny mesacne? Definuj si v internom predpise alebo v prac. zmluve z coho sa mesacna odmena vypocitava. Ci z tarifnej mzdy ( teda zo "zakladu" co ma v prac. zmluve) alebo casovej mzdy (len za odpracovany cas v danom mesiaci).
Anitra
30.04.19,17:15
Sú viacerí takýto zamestnanci a áno viem, že to musím ošetriť dodatkom k pracovnej zmluve. Aby nedochádzalo k nedorozumeniu. Ďakujem veľmi pekne za odpoveď