duso37
30.04.19,07:24
umyvacka riadu sa v strede programu vypla a uz sa vobec neda zapnut, kontrolky nesvietia, zasuvka je v poriadku a pod napatim, umyvacka ma cca 8 rokov, https://youtu.be/-vZv7CxOP6w
duso37
30.04.19,06:45
dakujem za odpoved, skusim pozriet tu poistku v umyvacke, chcem sa este len spytat ci to zvladnem sam, alebo ci technika volat
duso37
30.04.19,07:58
dakujem, nejake skusenosti mam, tak to premeram snad sa to podari kedze tie servisy byvaju drahe
Chobot
30.04.19,09:15
My máme podobnú z IKEA, tiež Electrolux. Manželke to tiež nešlo zapnúť. Problém bol v hlavnom vypínači naľavo - bol zaseknutý. Trochu som s ním pohýbal a už to funguje.

Skús po ňom trochu pobúchať.
afrikánka
30.04.19,11:08
mimotemy;):---
Ziadna elektrika, dzindziky, opravy... ňervaky
duso37
30.04.19,13:01
ved prave aj ja si trosku myslim a dufam ze to bude oprava za par eur, ale tie ceny za opravy su fakt nerentabilne, dat za opravu 100-150eur ked novy stoji 350eur sa fakt neoplati len smutne je ze tam je zla len suciastka za par eur
PotPalo
30.04.19,22:20
hej, za pár eur. Zober si deň neplateného voľna, a chodievaj vymieňať súčiastky za pár eur. Zistíš či sa tým dá uživiť... ísť tam aj s náradím, rozobrať, diagnostikovať, zložiť, prípadne ísť pre nejaký diel, ísť naspäť. Pol dňa preč, narobený, veľa prejazdené, a čo si za to vypýtaš? 5€ plus euro za súčiastku? A to nepočítam vedomosti ktoré treba mať, ktoré treba rokmi nazbierať.

Komu sa nepáči, môže ísť opravovať dáždniky. Kedysi taká profesia bola. Len treba počítať s tým, že cena nového dáždnika je 2 eurá, takže podľa toho prispôsobiť aj cenu opravy, aby nebola vyššia.
buchač
01.05.19,06:10
Rozobral som umývačku, práčku a sušičku...dal na diagnostiku....následne poskladal všetko do jedného kusa.
Teraz už len vkladám do tej mašinky podľa potreby...buď umývam riady alebo periem prádlo...následne vysuším.
;)
PotPalo
01.05.19,16:41
To je pekné. Ale ešte tomu chýba druhá polovica, tá nežná, aby to fungovalo a umylo to riad.
afrikánka
02.05.19,10:36
Nie je problem...iba drevenica, pred nou Medaaak
mr.dred
19.05.19,09:52
Pravdepodobne bude závada na doske ovládania / napájania. U týchto typov sa často vyskytujú studené spoje vo výkonovej časti, alebo niečo zhorí v primárnom zdroji... Bez rozborky to nezistíš.

Ale čo viac chcieť ? Ako príde výrobca k ziskom, keď budú zariadenia tak dlho fungovať... Najvyšší čas mu dať znova zarobiť :-)
mr.dred
19.05.19,10:59
nevidel som, nemôžem posúdiť