Anik
30.04.19,16:25
-možno sa niekomu zíde
tá nedostupnosť bola zložitejšia už skôr ako dnes - ale SP to komentovala -
Sociálna poisťovňa utorkovú nedostupnosť svojich e-Služieb pri posudzovaní plnenia uvedených povinností zamestnávateľov a fyzických osôb zohľadní, a to tak, že ich uzná za splnené aj vtedy, ak tak urobili neskôr, najneskôr však 3. mája 2019. V prípade, že technická nedostupnosť zapríčinila nesplnenie si povinností poistencov Sociálnej poisťovne voči iným inštitúciám, Sociálna poisťovňa im v rámci svojich pobočiek vydá potvrdenie o nefunkčnosti jej e-Služieb. Zároveň bude Sociálna poisťovňa informovať o tejto situácii aj dotknuté inštitúcie.
veronikasad
30.04.19,14:31
Neviem od čoho ta nedostupnost závisela. Ja som poobede mala hlasku na obrazovke a normalne som sa prihlásila. Vcera vecer mi vyhodilo chybu prihlasenia a po chvíli som bola normalne prihlásená, bez toho aby som prihlásenie zopakovala
Anik
30.04.19,14:53
aj ja som včera maturovala a zlostila sa nad tým, že sa so mnou rozprávajú rečou kmeňa, ktorej ja nerozumiem. Aspoň keby tie hlášky boli v slovenčine, niesla by som to ľahšie
bodliak
30.04.19,16:48
Ked som mal technický problém ja, žiadne pochopenie z ich strany sa nekonalo...
misoft
30.04.19,19:31
Ked som mal technický problém ja, žiadne pochopenie z ich strany sa nekonalo...
Ty nie si štát, orgán štátnej správy. Ty NESMIEŠ, oni smú.
bodliak
01.05.19,05:49
Ty nie si štát, orgán štátnej správy. Ty NESMIEŠ, oni smú.
Alebo naopak, ja musím, oni nemusia.
misoft
01.05.19,07:23
I tak še da..... nesmieš meškať, ale musíš podať. Oni smú meškať, ale nemusia prijať.
Terezia13
02.05.19,18:01
tiež som mala problém s prístupom na VŚZP, nemohla som podať mesačné hlásenie, bežala som domov, že to podám zo súkromného pc, no tudlens! - prístup nepovolený
Terezia13
02.05.19,18:02
ja viem, doba je už niekde inde, ale stalo sa mi