miselito
30.04.19,17:43
Ahojte,
rád by som sa spýtal, akú máte skúsenosť s horeuvedenými cestovnými kanceláriami.
Chceme ísť na letnú dovolenku do Turecka a cez nemeckú CK je to výrazne lacnejšie.
Ďakujem
afrikánka
01.05.19,08:26
Nemecke, rakuske CK
Nielen lacnejsie, ale aj lepsie izby s vyhladom na more, celkovy dovolenkovy servis:)
Nase a vychodne CK maju vzdy horsie "fleky", zato vyssie ceny...zrejme lacno nakupia a nam drahsie predaju:mad:
misoft
01.05.19,08:35
Oné: u nás sú tri kategórie. 1. Zabehaná a poctivá (buď už má vyhliadnuté destinácie a teda niekedy i dobré výhľady na more). Niekedy objednáva aj cez tie zahraničné. 2. Dlhšie na trhu lacné ubytovanie, ale za drahé peniaze - reklamácie sa neuznávajú. A posledná 3. Lacné, zoberú prachy, odošlú dovolenkára a odrazu - zmiznú a ty - dovolenkár - sa staraj ako sa dostaneš domov (lepší prípad), alebo dovolenkár po príchode zistí, že ani ubytovanie nemá, nieto ešte aj nejakú dovolenku.
afrikánka
01.05.19,08:47
Ale za izbu s vyhladom si priplatis, zatial co nemcur to ma normal v cene
miselito
01.05.19,10:13
Áno, afrikánka ma pravdu, výhľad na more je za príplatok. Ale na tom výhľade na more by som ani tak netrval, keďže zo skúsenosti viem, že na izbe sme sa zdržiavali minimálne. Našli sme si rezort Rixos Premium Tekirova. Museli sme si stanoviť o niečo vyššie nároky, hlavne čo sa jedla týka a určitého štandardu ubytovania, pretože chceme ísť s 2 ročnou dcérou.
Zaujímalo ma hlavne, či sa tam neskrývajú nejaké veci, ktoré môžeme prehliadnuť, resp. na čo si dať pozor, pri cestovaní so zahraničnou CK.
Ďakujem veľmi pekne za odpovede
afrikánka
01.05.19,10:47
Syn bol s detmi zopar krat v Turecku s nasou CK, all incluzive a spokojnost so vsetkym. Deti boli vsak vacsie, starsie. Vzdy mal iny rezort.
Pokial ovladate nemcinu, aby ste sa v pripade nejakych problemov dohovorili s delegatom zajazdu, tak je vsetko ok.
Dvojrocne? Chodia aj s mensimi, ale asi by som pouvazovala...mne sa to zda priskoro, vzhladom na vek dietatka. Zazitok z takejto dovolenky bude hlavne vas, takemu drobcovi staci aj nafukovaci bazenik s vodou.
miselito
01.05.19,13:25
No v nemčine sa dohovorím, resp. základné veci. Budem dúfať, že vie po anglicky. Ale nikdy sme delegáta nepotrebovali, na letisku nám povedal základné info a potom ho nebolo treba. Max. čo potrebujem vedieť je čas spiatočného transferu na letisko, ale to nám povedia aj na recepcii.
A čo sa týka veku dieťaťa, vybrali sme Turecko, pretože to je cca 2,5 hodiny letu, viac sme nechceli.