maca88
28.08.06,12:23
Zdravim, neviem či je niekto z Martina, ale potrebovala by som súrne KONTAKT na statika v Martine prípadne z okolia. Vyzera to ze tu máme jednu p. statičku a tá je práve na dovolenke. :confused:
wicolka
28.08.06,10:28
kontakt na statika mám, nie je zrovna z MT, ale nie je problém zákazku dohodnúť, zrealizovať, čo konkrétne treba?Iba posudok alebo kompletný statický prepočet?O akú konštrukciu ide?
maca88
28.08.06,10:45
Máme dvojizbovy byt - stredový, na 3.posch. z piatich a chceme do jednej steny vysekat barový pult a potrebujeme vyjadrenie statika, či mozeme do tej steny sekať, a takisto to vlastne potrebujeme aj do ohlásenia prestavby ma mestský úrad.
Velettka
28.08.06,11:25
podľa mňa ked zavolas do hociktorej stavbenej projekcnej kancelarie, ti 100% poradia statika ...
maca88
28.08.06,11:35
snaha bola, bud su mimo na dlhsiu dobu, alebo su na dovolenke...alebo sa nespecializuju na panelakove byty ....:( no ale hadam sa mi nakoniec niekoho zohnat podari.
VERONIKA6
28.08.06,11:58
Zdravim, neviem či je niekto z Martina, ale potrebovala by som súrne KONTAKT na statika v Martine prípadne z okolia. Vyzera to ze tu máme jednu p. statičku a tá je práve na dovolenke. :confused:Kontakt na statika Ti môžem poskytnúť aj ja, ale je z okresu Zlaté Moravce.
Ak nezoženieš v Martine, ozvi sa.
koxowitch
10.10.13,14:53
ahoj...mas este kontakt na toho statika od ZM ? potreboval by som do firmy, posudit statiku konstrukcie budovy, kvoli zaveseniu kladkostroja...