VERONIKA6
28.08.06,14:08
Dostali sme mäso z muflóna a neviem žiadny recept. Poradíte?
Evaman
28.08.06,13:09
To vážne ? To by som celkom rada skúsila ochutnať keďťe divinu mám ja veľmi rada. No, overený recept nemám ale toto som našla. Potom daj vedieť ako chutil.
http://72.14.221.104/search?q=cache:kGqqkd6eDm0J:www.receptar.sk/index.php%3FSubID%3D5%26ID%3D17%26navigator_GrID%3 D17%26navigator_SubGrID%3D5+mufl%C3%B3n&hl=sk&gl=sk&ct=clnk&cd=2&lr=lang_sk
VERONIKA6
29.08.06,10:37
:p Ďakujem Ti pekne za doporučenú stránku, už som si ju prezrela a určite niektorý z receptov vyskúšam. Tiež mám rada divinu na rôzne spôsoby, no asi najradšej na kyslo so žemlovými knedlíkmi. Keď uvarím, určite sa Ti ozvem.
VERONIKA6
11.09.06,05:18
Pre EVAMAN!
Tak ako som Ti sľúbila, ohlasujem sa, nakoľko som včera varila stehno z muflóna na staročeský spôsob a k tomu žemlové knedlíky. Bolo to vynikajúce a pokiaľ sa dostaneš k takémuto mäsu, doporučujem vyskúšať tento recept. Ďakujem za poradenie.
Evaman
11.09.06,11:56
Ach jo, normálne som na to dostala chuť. Ja som si minule dala s kamoškou v reštike ,ktorá je neďaleko mňa , kde bývam a Košičania ju určite budú poznať reštaurácia Baránok, bravčové na spôsob diviny s nokerlami. No aj keď to bolo bravčové a trochu to chutilo ináč ako pravá divina, bolo to vinikájúce.Varia tu skvele, veľké porcie za rozumné ceny. Odporúčam každému.
Veronika, som rada , že môj tip pomohol a že chutilo.Určite aj ja vyskúšam ak bude mäsko.