veve_IX
14.05.19,08:44
Kde a kedy je možné ho absolvovať tento rok? Na webe som našla info len o minulých rokoch, takmer nič aktuálne.
buchač
14.05.19,06:50
Ale veď je to v podstate jednoduché.
Na webe je (ako vravíš) staršie info.
Nuž si tie dané linky otvor, vyhľadaj kontakt a napíš mail, zavolaj, choď osobne...to za teba nik neurobí. A budeš to mať z prvej ruky.
veve_IX
14.05.19,07:09
Ďakujem za zbytočnú radu. Bez neužitočných komentárov sa obídem. Predpokladala som, že ľudia sú natoľko inteligentní že na konkrétnu otázku budú reagovať tí, ktorí vedia konkrétne poradiť a nie ukecaní pisalkovia, ktorí sa hrajú na vševedkov ale nič nepovedia. Navyše, my sme si nepotykali.
kopretinka
14.05.19,07:46
Ja som našla toho dosť,asi mám iný gúgel.
Žabinka
14.05.19,07:48
http://www.sds-sk.sk/
mmch, včera som si bola dať vyšetriť znamienka v Zv, normálne som bola objednaná, mimo tejto akcie, a bezplatne mi znamienka vyšetrili.. na to nepotrebuješ žiadnu bezplatnú akciu, či?
Tweety
14.05.19,07:53
buchač
14.05.19,12:22
veve_IX (Dnes 09:09) Ďakujem za zbytočnú radu. Bez neužitočných komentárov sa obídem. Predpokladala som, že ľudia sú natoľko inteligentní že na konkrétnu otázku budú reagovať tí, ktorí vedia konkrétne poradiť a nie ukecaní pisalkovia, ktorí sa hrajú na vševedkov ale nič nepovedia. Navyše, my sme si nepotykali.
====================
Na hlúpu otázku primeraná odpoveď.

Že si ty nenašla, to len svedčí o tvojej sprostosti, lenivosti, pohodlnosti.
Ale čo čakať od absolventa sociálnej práce ???
Decko moje...ty sa ešte veľa musíš učiť, aby si sa v živote nestratila.

To tykanie je bežným zvykom na nete...to ťa v tej Trnave na škole nenaučili ?
Jarka 1
14.05.19,12:50
No, ono asi ako kde. V Trnave som sa stretla s prístupom, že znamienka si mám dať vyšetriť inde a za poplatok. Nie na kožnom. Neochotne mi jedno skontrolovala.
Žabinka
14.05.19,12:54
tak to je blbý taký prístup.. :cool: hlavne že všade upozorňujú že dajte si vyšetriť znamienka..