555macko
19.05.19,17:33
Kúpil som auto z AAA.uz mesiac čakám na papiere aby som ho mohol na seba napísať.ale keď volám tak že prídu.a na mail už ani nereagujú. neviem ale kúpite auto a voziť sa nemôžete.To ukazuje aké je AAA férové.
kopretinka
19.05.19,15:51
Ďakujeme za oznam,ale to,aké je férové AAA už vie celý gúgel.Zrejme len ty nie.
misoft
19.05.19,16:58
No - kamarát - načakáš sa, načakáš.... ani reklamácie (prípadne) nevybavíš....
buchač
19.05.19,17:13
ale keď volám tak že prídu.a na mail už ani nereagujú.

Tá dnešná doba internetu je teda fakt neskutočná...nepochopím jednanie poniektorých.
Na jednej strane má svoje klady, ale na strane druhej má aj zápory...

No ja neviem, ako konajú iní, no ja by som bez dokladov a zmluvy neodišiel...a to nevravím, že ešte položil aj love na drevo.

Veď ak by sa niečo stalo (porucha, nehoda), tak to by boli iné ofuky zo strany XXX.

-----------------------

Ale k veci samotnej.

Keď otvoríš okno a budeš volať, možno sa skôr dovoláš ... ;)
Ten mail je na srandu králikom.

Ty sa len pekne vyber osobne do príslušnej pobočky a urob tak poriadne husto.
besttracker
19.05.19,18:28
1.zasadna chyba bola vstupit do predajne A.... :D
2.chod osobne a otravuj tam ludi inac to nejde... na prepis auta mas 30 dni ak to odhlasili ....potom robis tusim KO ,acka svoje peniaze maju tak si pre nich teraz uz len pritaž (otrava) :-(


Nový držiteľ vozidla je povinný prihlásiť vozidlo a umožniť údajové porovnanie dokladov s údajmi na vozidle do 30 dní od dňa odhlásenia vozidla, ktoré vykonal pôvodný majiteľ. Toto porovnanie údajov je možné vykonať na ktoromkoľvek pracovisku evidencie vozidiel v rámci SR. Otváracie hodiny pracoviska nájdete po zadaní mesta (obce) do vyhľadávania na tejto stránke..
Oliwa
20.05.19,06:05
Odišiel si z AAA bez auta, bez papierov, bez peňazí? Veľa šťastia, bratn...