Katka01x
21.05.19,15:31
Dobry den, vcera vecer mi niekto hackol Fb pomocou SS7 a zmenil heslo. Zistila som to az o hodinu a zmenila si zase heslo. O par hodin neskor bol moj ucet zas napadnuty tym istym sposobom. Zase som si zmenila heslo a tentokrat zmazala svoje tel. cislo ktore som tam mala uvedene tak dufam ze sa to uz nebude opakovat. Mna by zaujímalo kto to mohol urobit a co tym sledoval? Ci to mohol byt nejaky robot co mi chce trebars ukradnut nejake osobne udaje a zneuzit alebo realna osoba ktora neviem co od toho sledovala. Fb mi oznamil ze počas jeho prihlasenia nevykonaval v mojom ucte ziadnu aktivitu. Zijem rok v Nemecku a ten niekto sa prihlasil z Ciernych Klacan, tam nikoho nepoznam a nikdy som tam nebola. Nie som nijak zaujimava osoba aby mal niekto zaujem ma spehovat a citat moje spravy. Neviem co si mam o tom mysliet a neviem ci sa mam citit ohrozena, hoci neviem ake informacie by mi z fb mohol ukradnut, nemam ho prepojeny s bankou a pod. Myslite ze ten clovek mohol byt naozaj z tych C. Klacan alebo si mohol aj zmenit IP. Dakujem.