milagros208
22.05.19,06:38
Ahojte. Chcela by som si len preveriť informácie ohľadom 13. platu a či je pri udeľovaní v poriadku "selekcia zamestnancov". Zamestnávateľ chce vyplatiť v májovej výplate v júni odmeny v rôznej výške podľa kvality práce zamestnancov. Je v poriadku, že budem mať v podstate dva zoznamy zamestnancov. Časť zamestnancov spĺňa podmienky 13.platu (výška min.500€ a 24 mesiacov PP) a teda budú mať vyplatenú zvýhodnenú odmenu - 13. plat a časť zamestnancov nespĺňa podmienky (odmena menej ako 500€ alebo PP netrvá 24 mesiacov) a teda budú mať vyplatenú "obyčajnú" odmenu bez zvýhodnených podmienok? Je to v poriadku, že niektorí dostanú 13. plat a niektorí nie? Ďakujem.
veronikasad
22.05.19,05:13
Nižšiu odmenu budu mat vyplatenu aj zamestnanci, ktori splnaju podmienku doby zamestnania? Kolko zamestnancov ma firma?
milagros208
22.05.19,05:33
Firma má 66 zamestnancov. V májovej výplate sme stále vyplácali odmeny za prácu vo výške v závislosti od kvality odvedenej práce a práce, ktorá bola v podstate vykonávaná nad rámec PZ. Odmena je vyplácaná aj s ohľadom financií a pracovných pozícií a je tiež na návrh vedúceho zamestnanca. Na rovnakej pozícii 4 zamestnanci majú nižšiu odmenu ako 500€ a odpracovali viac ako 24 mesiacov. A osem zamestnancov na nižšej pracovnej pozícii má nižšiu odmenu ako 500€ a odpracovali viac ako 24 mesiacov. Ja som v podstate dostala zoznam zamestnancov s výškou odmeny a teraz rozmýšľam, či by sa v podstate na väčšinu z nich dal využiť ten 13. plat.