monika-s
29.08.06,07:31
Dobrý deň, nie sú náhodou nové tlačivá na potvrdenie o návšteve školy? Ak sú, bola by som veľmi vďačná, keby ste mi poradili kde ich nájdem, prípadne ich priložili.

Ďakujem

Monika
evina
29.08.06,05:44
Janka6685
04.09.06,14:00
Pre základné školy neexistuje podobné tlačivo?
Tweety
04.09.06,14:53
Pre základné školy neexistuje podobné tlačivo?
Ak žiak absolvuje povinnú školskú dochádzku, nie je potrebné žiadne potvrdenie.:cool:
Janka6685
05.09.06,09:03
Ak žiak absolvuje povinnú školskú dochádzku, nie je potrebné žiadne potvrdenie.:cool:

Ďakujem .
abel
06.09.06,08:50
Ja chcem len doplniť z mojej skúsenosti, keď chodila dcéra do základnej školy (absolvovala povinnú školskú dochádzku) a vo februári mala 15 rokov, vyžiadal si odo mňa úrad potvrdenie o návšteve školy, ale stačilo len malé tlačivo, ktoré vydáva škola. Vraj to musia mať zdokladované po dovŕšení 15 rokov dieťaťa. Bolo to pred 2 rokmi.
alenka
08.09.06,12:02
Ja som prave dnes volala UPSVaR a tvrdili mi ze potvrdenie o navsteve skoly na ucely vyplacania pridavkov sa dokladuje az v tom skolskom roku v ktorom dieta dosiahne 16 rokov.
evina
08.09.06,12:09
Ja som prave dnes volala UPSVaR a tvrdili mi ze potvrdenie o navsteve skoly na ucely vyplacania pridavkov sa dokladuje az v tom skolskom roku v ktorom dieta dosiahne 16 rokov.

Áno je to tak, nakoľko povinná školská dochádzka vtedy končí, ale všetci nad 16 rokov musia dokladovať, preto aj názov Potvrdenie o návšteve strednej....
evina
08.09.06,12:18
Ja chcem len doplniť z mojej skúsenosti, keď chodila dcéra do základnej školy (absolvovala povinnú školskú dochádzku) a vo februári mala 15 rokov, vyžiadal si odo mňa úrad potvrdenie o návšteve školy, ale stačilo len malé tlačivo, ktoré vydáva škola. Vraj to musia mať zdokladované po dovŕšení 15 rokov dieťaťa. Bolo to pred 2 rokmi.
Povinná školská dochádzka v trvaní desať rokov a do 16. roku veku dieťaťa platí od 1.1.1998, takže na úrade boli zrejme zas "dobre informovaní"...
vema
21.01.07,13:44
Prezerám starý rok a tak som natrafila na potvrdenia o návšteve školy na uplatnenie DB.Od vtedy,ako prebrali vyplácanie rodinných prídavkov okresné úrady,ja som si zakladala len kópie týchto potvrdení.Som dosť vyľakaná,že čo na to daniari.Dá sa to nejako napraviť,poradí mi niekto,čo s tým?
vema
21.01.07,15:47
Prezerám starý rok a tak som natrafila na potvrdenia o návšteve školy na uplatnenie DB.Od vtedy,ako prebrali vyplácanie rodinných prídavkov okresné úrady,ja som si zakladala len kópie týchto potvrdení.Som dosť vyľakaná,že čo na to daniari.Dá sa to nejako napraviť,poradí mi niekto,čo s tým?Nikto mi neporadí?Aspoň názor na tú vec.