KristinaMudr.
28.05.19,16:16
Písal mi jeden chalan s ktorým som mala taký vzťah keď som mala 15 ale nebolo to dlho a stretávali sme sa asi do mojich necelých 19tich rokov ale mesiac pred 19 sme sa videli posledný krát a on potom chvíľu na to skončil v base pretože robil sprostosti a nedal si povedať tak ho zavreli a je tam už dobre 3 roky, lenže on bol blázon a nehovorím že sa ho bojím lebo je dosť mimo, užíval aj nejaké lieky a zapíjall to alkoholom. Lenze tu ide o to že mi napisal list, najskôr som sa zľakla že o čo ide. Ale písala len bežné hlúpe veci. A chcem sa opýtať že ak by som mu odpísala, či sa dá poslať list bez mojej adresy, on si moju adresu nepamätá, len okres napísal a časť dediny ale nechcem až vie moje číslo tomu a tak.
Tak že či mu dokáže prísť list bez mojej adresy (anonymné)
Ďakujem ????????
marleau
28.05.19,14:23
vyser sa na neho, nepotrebujeme tu potom od teba každý druhý mesiac tému ako ti poradiť, lebo ti niekto strpčuje život
Tweety
28.05.19,14:25
Obyčajný list vieš poslať bez adresy odosielateľa, teda tvojej adresy.
jslancik
28.05.19,15:53
odoslať ho vieš, to nie je problém. ale či mu takýto (anonymný) list odovzdajú, zistíš časom... možno.
Martuk
28.05.19,16:25
ak si naozaj MUDR ako máš v nicku, tak:

1. máš za sebou vysokú školu, čiže by si mala mať určité vzdelanie a tým pádom aj rozum.

2. prečo mu vôbec chceš odpisovať, keď sama najlepšie vieš, aký je a čoho je schopný?

3. viď rady Tweety, marleau, jslancik, poslať obyčajný list bez adresáta

4. čo sú bežné veci, ktoré ti napísal??

5. mali ste vzťah, ktorý netrval dlho, len necelé 4 roky??? Si robíš srandu??? Na chvíľu skončil v base (je tam už dobre 3 roky) to je pre teba chvíľa??? Sa uvedom a velice rýchlo od neho preč a prerušiť veškeré vzťahy!!!! Alebo priznaj farbu a uveď všetky informácie, ktoré môžeš a na základe ktorých tu dostaneš (možno) adekvátnu odpoveď.
vicktor
29.05.19,05:37
Robil sprostosti, lieky zapijal alkoholom, skoncil v base.
Ak nechces aby sa po prepusteni na teba zavesil, daj tomu pokoj a najdi si slusneho chalana.
Oliwa
29.05.19,12:32
Tie 3 roky, ktoré si už odsedel, nedostal pre nič - za nič. A ktovie, koľko mu ešte zostáva - Ty to vieš? Pripájam sa k tým, čo Ti radia - ak si nechceš komplikovať život, nereaguj. Ak si Tvoju presnú adresu nepamätá, má dve možnosti - alebo si bude myslieť, že si list nedostala, alebo pochopí, že nemáš záujem ho kontaktovať. Ak z basy vyjde a veľmi bude chcieť, nebude mať problém Ťa nájsť. A možno k tomu nebude potrebovať ani sociálne siete... Len aby si nemala potom problémy Ty.
misoft
29.05.19,12:33
A keby - náhodou - po stretnutí - sa pýtal na ten list: "Nič som nedostala, ty si mi písal?"
bodliak
29.05.19,12:37
"poslať obyčajný list bez adresáta" ?
Oliwa
29.05.19,12:39
Na Mudr. to vekovo nijako nevyzerá. Žeby priezvisko - Múdra? Ale podľa zadania to tiež tak nevyzerá...
Oliwa
29.05.19,12:40
Nie bez adresáta, ale odosielateľa...
bodliak
29.05.19,12:41
Tak nevie tvoju adresu, ale dostala si od neho list ?
To, čo vie, evidentne stačí nato, aby ten list prišiel.
Keď príde list, príde aj on, ak bude chcieť.

Napísať mu môžeš, nemusíš. Hodiť to do schránky môžeš kdekoľvek, aby bola iná pečiatka...
bodliak
29.05.19,12:42
Ale čajočky majú najradšej drsňákov, a tento bude mať husté príhody spoza mreží....
Oliwa
29.05.19,12:45
Keď sa dievčinka zľakla už len samotného listu od neho, neviem, čo očakáva od ďalšej komunikácie.
Oliwa
29.05.19,12:51
Aj keď mu to pošle z Bangladéša, bude vedieť, kde ju kontaktovať. Len mu tým potvrdí, že chýbajúce číslo domu nie je prekážka...
vicktor
29.05.19,13:28
Samozrejme ze sa da POSLAT = hodit do schranky.