lubimca
29.05.19,20:20
Dobrý deň.Ccela by som poprosiť o radu ohladom pridelenia kodu DU. Vyplnila som tlačivo na FS a poslal Žiadosť o pridelenie kódu pokladnice e-kasa klient a DU mi eše neodpovedal. Poslala so to spravne tlačivo? Mám predajňu v ktorej používam registračnú pokladňu...Poslala som tu žiadosť pred dvama týždnami..
Ďakujem
Žabinka
29.05.19,18:33
po prihlásení na portal FS klikni na Autorizované služby e-kasa, presmeruje ťa do e-kasa zóny, klik na Pokladnice e-kasa klient, a tam si nájdeš kód.. FS ti nebude odpovedať, len to pošlú.. mne poslali na druhý deň od poslania žiadosti..
tu https://www.financnasprava.sk/sk/podnikatelia/dane/ekasa/podnikatel-ekasa nájdeš postupy, ako potom ďalej postupovať...
v prípade že po prihlásení sa a kliknutí na Autorizované služby e-kasa ťa nepresmeruje ťa do e-kasa zóny, znamená to že kód ti nebol pridelený a je tam dáky problém, potom kontaktuj FS..
Katy a R
29.05.19,18:36
no je to trošku dlho .. keď sme robili kamoške, mala za 3 dni pridelené (a terazky čaká na novú kasu a nevie kedy)
Čo máš písané v odoslaných dokumentoch? - stav spracovania? (že či akceptovali - je tam: "prijaté a potvrdené")
veronikasad
29.05.19,18:54
kde si hladal odpoveď ?