kira
30.08.06,06:19
Neviete mi prosím Vás poradiť, ak si natiahnem demoverziu Omegy a začnem účtovať v nej- či potom ak kúpime ostrú verziu sa dá celé účto prekopírovať do ostrej verzie? Skúšal to niekto?
Elena Navrátilová
30.08.06,04:24
Vo firme Ti to povedia. Ja mám tiež od nich sw, a prekopíroval DEMO do verzie. Ono ak som to dobre pochopila pri inštalácii ostrej Ti demo nahradí. Ale ja som brala iný sw.
kira
30.08.06,04:26
Poradíš aký?
kira
30.08.06,04:29
Ja vo firme v Omege účtujem od apríla, toto je pre inú firmu a musela by som zas v ňom študovať.Tento program už ako tak poznám. Účtovala som v Oberone ale JÚ.
Elena Navrátilová
30.08.06,04:34
Ten sw nebol na účto. Pokiaľ viem tak tu hodne odporúčaju MRP. Aj vzhľadom k cene sw. Ale ak si predtým účtovala v Alfe /ale podľa toho čo si uviedla nie/, tak si môžeš vybrať aj iný. Z Alfy na Omegu sa vraj úplne jednoducho prechádza. Porovnaj uvidíš,ale ešte nikto nevyjadril nespokojnosť s Omegou alebo MRP. Len MRP je lacnejšie. Ja som brala rozpočty a kalkulácie.
Manual
30.08.06,04:34
Poradíš aký?
Myslím že s Omegou je tu veľa spokojných ľudí.
kira
30.08.06,04:39
Ďakujem za názory, ešte sa rozhliadnem.
Manual
30.08.06,05:01
Ten sw nebol na účto. Pokiaľ viem tak tu hodne odporúčaju MRP. Aj vzhľadom k cene sw. Ale ak si predtým účtovala v Alfe /ale podľa toho čo si uviedla nie/, tak si môžeš vybrať aj iný. Z Alfy na Omegu sa vraj úplne jednoducho prechádza. Porovnaj uvidíš,ale ešte nikto nevyjadril nespokojnosť s Omegou alebo MRP. Len MRP je lacnejšie. Ja som brala rozpočty a kalkulácie.
Niekde je tu téma, / neviem je narýchlo nájsť/ kde je percentuálne vyjadrená spokojnosť či nespokojnosť s prácou na jednotlivých SW. A tam jasne vedie firma Kros. Možno niekto dá na tú tému link a tam je celý rad názorov.
Pekný deň...:)
Elena Navrátilová
30.08.06,05:15
Niekde je tu téma, / neviem je narýchlo nájsť/ kde je percentuálne vyjadrená spokojnosť či nespokojnosť s prácou na jednotlivých SW. A tam jasne vedie firma Kros. Možno niekto dá na tú tému link a tam je celý rad názorov.
Pekný deň...:)

Jasné, názov témy je aký účtovný program. Tak sa tam treba popozerať, štatisticky vyhodnotiť.
DanielaSL
30.08.06,05:36
Niekde je tu téma, / neviem je narýchlo nájsť/ kde je percentuálne vyjadrená spokojnosť či nespokojnosť s prácou na jednotlivých SW. A tam jasne vedie firma Kros. Možno niekto dá na tú tému link a tam je celý rad názorov.
Pekný deň...:)

Janko ja som to tiež nenašla, žeby to Richard stiahol?
Elena Navrátilová
30.08.06,05:58
Je to téma "Aký účtovný program". Ja som ho našla, ale neviem ako sa pripája link.;)
babenko1
30.08.06,06:09
Neviete mi prosím Vás poradiť, ak si natiahnem demoverziu Omegy a začnem účtovať v nej- či potom ak kúpime ostrú verziu sa dá celé účto prekopírovať do ostrej verzie? Skúšal to niekto?ak účtuješ v demoverzii a potom si zakúpiš ostrú verziu, všetky dáta, ktoré si tam zaúčtovala, ti tam zostanú, nič nemusíš prekopírovať...
kira
30.08.06,06:25
ak účtuješ v demoverzii a potom si zakúpiš ostrú verziu, všetky dáta, ktoré si tam zaúčtovala, ti tam zostanú, nič nemusíš prekopírovať...

Volala som tam a máš pravdu, je to tak všetky údaje z dema prejdú do ostrej verzie, takže len začať účtovať. Pekný deň
mimaemma
07.07.08,06:51
Ahojte, mám otázočku na demoverziu Omegy. Neviem nikde nájsť max. počet záznamov v demoverzii. Pozerala som to cez cenník, tam by to malo byť, ale nikdy to neviem nájsť. Poradí mi niekto?
LubenaK
08.07.08,16:35
V deme Omegy možno zapísať 200 položiek do Evidencie účtovných dokladov - to je vlastne hlavná kniha, potom možno vytvoriť 20 odoslaných FA, trebárs 5 položiek do dlhodobého majetku. Dá sa to pozrieť tak, že si otvoríš Omegu, pôjdeš Omega - Program Omega - Cenník programu. V tlačovej podobe si potom na obrazovke môžeš pozrieť, koľko položiek v deme nahodíš.
mimaemma
09.07.08,05:57
Lubena, ďakujem za pomoc, ja som v tejto zostave aj bola, len som to nepozerala cez tlač.;)