romy16
07.06.19,07:51
Zamestnanci odpracovali v máji aj jeden sviatok navyše - čiže ako nadčas. Mali teda 1 sviatok odpracovaný a 1 platený náhradou. V programe MRP mzdy a personalistika som zadala do dochádzky ten deň ako prácu nadčas a pri výpočte mzdy mi to hodilo správne do položiek 82 - nadčas vo sviatok - hodiny, 209 mzda za prácu nadčas, 210 mzd. zvýhodnenie za prácu nadčas a 226 mzd.zvýhodnenie za nadčas vo sviatok. Akurát nechápem prečo mi pri výpočte mzdy dáva do platených sviatkov ešte znovu aj tento odpracovaný sviatok a počíta mi náhradu za obe platené sviatky - hoci náhrada má byť len za jeden?
ivka70
07.06.19,07:39
V maji boli sviatky 1. a 8. maja - v stredu..
Ak v tie dni mali riadne pracovat a ostatni nepracovali, lebo bol sviatok a tito pracovali, ide o pracu vo sviatok ale nie o nadcas.
Nemas zadat tu pracu vo sviatok ako nadcas, lebo o nadcas nejde.
Ide "len" o pracu vo sviatok.
Skus to nahodit bez nadcasu, to bude pravdepodobne dovod, preco okrem nadcasu pocita riadny sviatok.
romy16
07.06.19,11:40
Aha...to vážne nieje nadčas? Takže potom by to bolo OK. Len keby bol sviatok cez víkend by to bol aj nadčas?
ivka70
08.06.19,01:50
Vazne. Ano. Alebo ak by odpracovali viac ako standardny prac. cas, napr. 11 hodin, tak 3 su aj nadcasom.
romy16
08.06.19,18:01
Ďakujem za objasnenie, veľmi ste mi pomohli.