Jarka 1
07.06.19,13:46
Treba niekde zadávať pridelený kód k VRP, alebo je to len pre identifikáciu zo strany DÚ?

Prešla som viacero linkov na FS a nič konkrétne som zatiaľ nenašla.
seflera
07.06.19,15:05
Čo myslíš pod kódom k VRP? Finančná správa zasiela LOGIN a HESLO......
Žabinka
07.06.19,15:24
Jarka, trošku som sa povŕtala na FS, a našla som toto:
• máte virtuálnu registračnú pokladnicu (VRP), ktorá bude
od 1.4.2019 automaticky spĺňať podmienky on-line
pripojenia na FS - nemáte teda žiadne iné povinnosti
https://www.financnasprava.sk/_img/pfsedit/Dokumenty_PFS/Podnikatelia/eKasa/2019/2019.05.09_Ako_pripojit.pdf
veronikasad
07.06.19,17:59
stránka FS ako nedôveryhodná ? (nenačítalo mi ju)
Katy a R
07.06.19,18:03
terazky dočasná údržba;)- pred hoďkou to ešte OK bolo . kopírujem zo stránky:
"Portál finančnej správy je dočasne nedostupný z dôvodu plánovanej údržby.
Za dočasné obmedzenie práce na portáli sa ospravedlňujeme."
veronikasad
07.06.19,18:35
Mne píše toto
Aplikácia Firefox rozpoznala potenciálne bezpečnostné riziko a stránku servis.financnasprava.sk nenačítala. Ak sa napriek tomu rozhodnete danú stránku navštíviť, útočníci sa môžu pokúsiť odcudziť vaše informácie, ako napríklad heslá, e-mailové adresy alebo údaje o platobných kartách.

To asi nesúvisí s údržbou
misoft
07.06.19,18:46
FF 67.0.1 - načíta bez problémov - stránka je v testovacom režime. Žiadne bezpečnostné riziko tam nie je. Aktualizovať prehliadač FF na verziu FF 67.0.1!
Jarka 1
07.06.19,20:32
žabík, to som našla aj ja. No, len mi to príde ako v Kocúrkove. Ak daňovník nemá žiadnu zmenu, tak snáď mohla FS aj sama prideliť kód pokladnici. Všetky údaje má. Načo otravuje ľudí. A ten čo má nejakú zmenu, tak má predsa povinnosť nahlásiť.

Všetci musia žiadať o kód a potom zrazu nič. Mne to príde zbytočná birokracia. Nejak mi to hlava nebrala, že žiadam a potom pošlú a potom neviem na čo mi to vlastne je.