betka122
10.06.19,08:11
Dobrý deň, podľa § 62 ods. 6 zákona 5/2004 Z.z o službách zamestnanosti máme povinnosť nahlásiť voľné pracovné miesto. Máme nahlásiť aj také pracovné miesto keď príde sa opýtať budúci zamestnanec či nemáme nejaké voľné pracovné miesto a zamestnávateľ sa na základe pohovoru rozhodne, že ho príma do PP od nasledujúceho dňa?
Xanti
10.06.19,06:29
No to zaujíma i mňa, alebo študenti sa prídu pýtať na brigádu na leto, tak sa dohodne a vezme sa. Máme tiež hlásiť volné pracovné miesta a špecifikovať na študentov?
avalik
10.06.19,10:22
dohody nie, ak sa dohodnete mimo inzeratu tiez nie, ... a vraj aj ked je inzerat na profesii, tiez to staci
betka122
10.06.19,10:55
my príjmame zamestnanca na pracovnú zmluvu a nemali sme uverejnený žiaden inzerát. Dotyčný sa prišiel opýtať či nemáme voľné pracovné miesto a majiteľ ho prijal do pracovného pomeru. Teraz neviem či mám zaslať nahlášku na voľné pracovné miesto
Jana Motyčková
10.06.19,12:31
A mali ste voľné pracovné miesto? Ak áno, nahlásite (odkedy bolo voľné). Ak ste voľné miesto nemali, ale hneď ako ste ho vytvorili ste zamestnanca zamestnali, tak nenahlásite. (po telefóne vraj povedali, že nahlásite a hned zrušíte, čo je podľa mňa úlpný nezmysel)
betka122
11.06.19,04:07
Ďakujem, ja som nahlášku včera poslala a uviedla som v nej, že je už obsadené. U nás je to tak, že väčšinou nikdy neviem či máme voľné pracovné miesto len majiteľ v jeden deň príde aby som zamestnanca prijala do PP a na druhý deň už pracuje. Tak tomu je aj teraz, dnes už bude prijatý zamestnanec pracovať