Eva Kacianová Karáčová
10.06.19,10:27
Chcela by som sa informovať na nárok na materské. Od mája 2015 do konca augusta 2018 som bola zamestnaná na riadnu pracovnú zmluvu-trvalý pracovný pomer. Od septembra 2018 do decembra 2018 som bola registrovaná na úrade práce, poberala som podporu v nezamestnanosti. Potom som mesiac pracovala, január 2019. Následne som dobrala podporu v nezamestnanosti, čiže úrad práce do marca 2019. Od marca tohto roku znovu pracujem na TPP. Zostala som tehotná, približný termín bude v polovičke februára 2020.
Budem mať nárok na materské? Ďakujem.
Tweety
10.06.19,08:33
Potrebuješ mať minimálne 270 dní nemocenského poistenia v posledných dvoch rokoch pred pôrodom
započítava sa predchádzajúce obdobie akéhokoľvek ukončeného nemocenského poistenia
započítava sa aj obdobie prerušenia povinného nemocenského poistenia zamestnanca z dôvodu čerpania rodičovskej dovolenky a obdobie prerušenia povinného nemocenského poistenia samostatne zárobkovo činnej osoby z dôvodu nároku na rodičovský príspevok
Mila123
10.06.19,09:43
áno
veronikasad
10.06.19,10:23
Ano, splnas podmienku 270 kal.dni nem.poistenis za predpokladu, ze pracovny pomer bude trvat az fo nastupu na MD.
Vyneriavacim zakladom bude prijem u sucasneho zamestnavatela za obdobie od vzniku pracovneho pomeru do konca kal.mesiaca predchadzajuceho mesiacu, v ktorom vznikne narok na davku.