dadase
10.06.19,22:00
mám škodu octaviu 2, a po zvrtnutí kľúčika v zapaľovaní mi začnú blikať všetky kontrolky riadiacej páky na displeji (vid príloha video). potom sa mi auto nedá naštartovať. auto je zatiaľ nepojazdné. čím to je?
stalo sa mi to už druhý raz. prvýkrát sa mi podarilo naštartovať po určitom čase. Ale dnes sa to už nepodarilo.baterka je nová, kupovaná pred pol rokom. nestretol sa niekto s tým?
prosím pomôžte mi...
Ďakujem
buchač
10.06.19,20:14
čím to je?
============
Batériou to rozhodne nebude.
misoft
10.06.19,21:35
Kupovaná pred pol rokom - obráť sa na predajcu a reklamuj. Pokiaľ je to 6 mesiacov a menej od kúpy = výrobná vada - buď opravia, alebo vymenia. Samozrejme - ak vymenia = prípadné náklady si môžeš od nich potom vymáhať.
lubko6394
11.06.19,05:56
Pred pol rokom kupoval batériu, nie auto. Btw. načo asi sú servisy ak sa všetko dá opraviť cez net ? Dôvodov môže byť milión, ten správny by mal zaregistrovať riadiaci systém. Napríklad stačí haprujúci snímač polohy riadiacej páky, brzdy...
vicktor
11.06.19,07:44
Ako prve mozes skusit zmerat napatie na baterii a nabit ju, ale myslim ze ta nie je na vine.
Potom sa obrat na servis.
misoft
11.06.19,13:30
Jáááj - takže baterka. A autíčko postaršie. Takže nech si to odtiahne do servisu. Riadiacu jednotku on sám nezdiagnostikuje. Nezistí, či je chyba v snímači, či náhodou nie je prevodovka v pérdeli, či sa tým švábom v jednotke nezamotali nožičky.