lenockalenka23
13.06.19,03:44
Ked pracujem cez telework, viem ze nemam narok na lekara, plati to aj o lekarovi v tehotenstve?
veronikasad
13.06.19,04:02
nemáš, pozri § 52 odst b) ZP

§52 Domácka práca a telepráca
...
b)
pri dôležitých osobných prekážkach v práci mu nepatrí od zamestnávateľa náhrada mzdy s výnimkou úmrtia rodinného príslušníka,