vicktor
14.06.19,13:48
Caute, nemenovana charita poziadala partiu znamych o 2% a mailom poslala pdf subor. Pred par dnami jeden kamarat povedal, ze ho vyzvali z danoveho uradu opravit chyby v jeho priznani, ktore spravila firemna daniarka.
Ked doniesol opravene priznanie a opytal sa ci moze navysit ciastku dvoch percent, povedali mu ze to sa neda a Vyhlasenie predlozil na minulorocnom tlacive, takze aj tak charita nedostane nic.
Je to naozaj tak, ze vymysleli nove tlacivo a 2% na starom prepadaju?

Pokracovanie 2.7.2019:
Danovy urad mi poslal vyzvu, aby som to podal este raz na spravnom tlacive. :)
veronikasad
14.06.19,11:58
Áno, je to tak. Aj mne sa to stalo, posledny aprilovy den som niesla vyhlasenie za jedneho zamestnanca, ktore som vystavila na zlom tlacive (pred stiahnutim aktualizácie). Nezobrali mi ho, nemala som uz cas na opravu ...
vicktor
14.06.19,12:00
Kedy doslo k aktualizacii tlaciva?
veronikasad
14.06.19,12:03
Zaciatkom roka 2019 som to mala v mzdovom SW, pri spracovani decembrovych vyplat este nebolo.
vicktor
14.06.19,12:54
Ti uradnici fakt nemaju co robit...
Jediny rozdiel som nasiel pri "Datum zaplatenia dane" - na starom tlacive je komentar "riadok 25 Potvrdenia" a na novom "riadok 26 Potvrdenia".
Keby tam nedali zbytocny komentar, nebolo treba menit tlacivo. Ved kazdy vie co je to DATUM.
misoft
14.06.19,13:14
Každý? Nie každý... predsa tí úradníci to nevedia ..... :D:D:D .... preto dávajú komentáre....