Danah12
17.06.19,09:33
Zamestnanec mi doniesol fa. za pobyt v kúpeľoch na sumu 500,-EUR. Preplatila som mu 275,- rekreačný poukaz. Môžem mu tú istú faktúru uznať pri RZ dane ako nezdaniteľnú časť na kúpeľnú starostlivosť - 50EUR na osobu? Ďakujem
kvjetecko
17.06.19,09:45
nie nemozes, vid §11 ods. 14 posledna veta zakona o dani z prijmov