iika
30.08.06,10:55
Babenky, poraďte dobrú gynekologickú ambulanciu na Slovensku: moje požiadavky: 1.technické vybavenie - moderné, sono priamo v ambulancii, 2. čas čakania- objednávkový systém, 3. individuálny prístup lekára, 4.moderné metódy diagnostiky a liečby (snaha o neinvazívne spôsoby liečby, 5. v prípade nutnosti operačného zákroku umiestnenie v spoľahlivom zariadení (nemocnica, klinika) s možnosťou nadštandardnej izby. Je to len môj nesplniteľný sen??? Mám zatiaľ len veľmi zlé skúsenosti.
ucetni_fantozzi
30.08.06,09:23
sukromna klinika s priplatkom za nadstandart, nie je ich malo...
Ninna
30.08.06,10:33
Babenky, poraďte dobrú gynekologickú ambulanciu na Slovensku: moje požiadavky: 1.technické vybavenie - moderné, sono priamo v ambulancii, 2. čas čakania- objednávkový systém, 3. individuálny prístup lekára, 4.moderné metódy diagnostiky a liečby (snaha o neinvazívne spôsoby liečby, 5. v prípade nutnosti operačného zákroku umiestnenie v spoľahlivom zariadení (nemocnica, klinika) s možnosťou nadštandardnej izby. Je to len môj nesplniteľný sen??? Mám zatiaľ len veľmi zlé skúsenosti.
Sen každej z nás...
iika
30.08.06,10:36
sukromna klinika s priplatkom za nadstandart, nie je ich malo...

Počula som aj názor, že nie každá súkromná klinika je zárukou kvality. Odporúčaj nejakú konkrétnu.
Sany
30.08.06,10:41
a v ktorom meste?
iika
31.08.06,10:15
V dnešnej dobe to už nie je také dôležité. Za dobrým sa oplatí merať cestu.
Tana74
31.08.06,10:28
Babenky, poraďte dobrú gynekologickú ambulanciu na Slovensku: moje požiadavky: 1.technické vybavenie - moderné, sono priamo v ambulancii, 2. čas čakania- objednávkový systém, 3. individuálny prístup lekára, 4.moderné metódy diagnostiky a liečby (snaha o neinvazívne spôsoby liečby, 5. v prípade nutnosti operačného zákroku umiestnenie v spoľahlivom zariadení (nemocnica, klinika) s možnosťou nadštandardnej izby. Je to len môj nesplniteľný sen??? Mám zatiaľ len veľmi zlé skúsenosti.

Ahoj, pozri si tu príspevok dole od ZUZU.... http://www.babetko.sk/forum/viewtopic.php?t=5545
Neviem, ako ďaleko si od Žiliny, ale toho lekára si veľmi chvália.... ja mám zasa jednu z vyššie spomínaných lekárok hore a vlastne tiež spĺňa skoro všetko, čo píšeš a som s ňou veľmi spokojná ...
ALDA
31.08.06,11:03
Babenky, poraďte dobrú gynekologickú ambulanciu na Slovensku: moje požiadavky: 1.technické vybavenie - moderné, sono priamo v ambulancii, 2. čas čakania- objednávkový systém, 3. individuálny prístup lekára, 4.moderné metódy diagnostiky a liečby (snaha o neinvazívne spôsoby liečby, 5. v prípade nutnosti operačného zákroku umiestnenie v spoľahlivom zariadení (nemocnica, klinika) s možnosťou nadštandardnej izby. Je to len môj nesplniteľný sen??? Mám zatiaľ len veľmi zlé skúsenosti.
Čo je to u Teba zlá skúsenosť? Myslím, že Tvoje nároky nezaručujú aj dobrú skúsenosť. Ja by som poradie určila inak: 1. individuálny prístup lekára, 2. čas čakania, 3.technické vybavenie,-moderné metódy diagnostiky a liečby obsahuje č.3.
Spoľahlivé zariadenie v prípade operačného zákroku si môžeš vybrať aj sama.
Nemyslím si, že ak niekomu nejaký lekár vyhovuje, bude aj mne. Moja zásada je, že nesmiem byť na seba precitlivená, aký ja mám k lekárovi a to myslím všeobecne prístup, má aj on ku mne.
Sany
01.09.06,10:33
Lebo ja využívam gynekológa v Bratislave a som spokojná. Je to súkromné sanatórium, objednávkový systém...ultrazvuk priamo v ambulancii. Je fakt, že som nepotrebovala nič mimoriadne, ale kamarátka tam tiež chodí a potrebovala zákrok - nejaká cysta a riešili to v pohode...