anka_p
20.06.19,06:17
Pedagóg sa zúčastní so žiakmi školy v prírode, základný úväzok a práca nadčas, ktorá mu vznikne, v tom mám jasno.
Zaujíma ma pracovná pohotovosť, ktorú bude ma učiteľ počas noci, po 22.00 hod. Považuje sa to za neaktívnu pracovnú pohotovosť na pracovisku alebo mimo pracoviska? je to § 19 a alebo § 21 Zákona 553/2003. Ja som za § 21. Môže zamestnávateľ určiť o akú pohotovosť ide? Ďakujem.
ivka70
20.06.19,06:22
Škola v prírode a nadčasové hodiny (https://www.skolskyportal.sk/personalistika/skola-v-prirode-nadcasove-hodiny)
anka_p
20.06.19,06:45
tento článok som už čítala, ale nie je tam odpoveď na moju otázku, o ktorý príplatok sa jedná...