jancibakanci
22.06.19,13:17
Zdravim vas , v pc mam odinstalovany ONE DRIVE , nikdy som ho nevyuzival ale mam problem ked chcem nieco ulozit uklada mi to nie normalne na plochu ako pred tym ale po preinstalovani win mi to zrazu uklada C:\Users\meno\OneDrive\Desktop a pred tym mi to ukladalo C:\Users\meno\Desktop
ked to dam ulozit bez toho one drive tak mi to ulozi nie na plochu ale niekde ani neviem kam ,
misoft
22.06.19,11:29
Používaj -Uložiť ako.... tam určuješ nielen názov, ale aj miesto.
Keďže ti to tak ukladá - máš to tak prednastavené, takže zmeniť v nastaveniach OS.
Inak - ukladať súbory na plochu - nerozumné a nelogické. Potom je plocha samá ikonka.
Pokiaľ používaš nejakú aplikáciu/program - tak sa v nastaveniach toho programu dá presne nastaviť, kde to má ukladať.
jancibakanci
22.06.19,13:51
nepochopil ale aj tak dakujem o tom co viem , nelogicke stahovanie na plochu pre niekoho, stiahnem doku a poslem , odstranim, pytal som sa preco mi uklada user meno ONE drive ked ten blby one drive nemam v pc absolutne a nikdy som ho ani nemal , cize tvoja rada ohladom nelogickeho stahovania na plochu stala za ......, ale aj tak dakujem
misoft
22.06.19,15:55