Majkah30
01.07.19,10:25
Dobrý deň, škola organizuje školenie pre iných učiteľov - nie vlastných zamestnancov , s tým, že sa im bude preplácať cestovné ( išlo o projektové peniaze). Okrem nákladov na PHM, majú zo zákona nárok aj na preplatenie amortizácie vozidla (pôjde o vlastné auto)? U vlastných zamestnancov je to jasné, ale tu nie som si istá. Ďakujem
marjankaj
01.07.19,10:42
Zákon o cestovných náhradách §2/6