Dahlia
30.08.06,18:04
Som PN a zároveň v skúšobnej dobe. Zamestnávateľ mi dnes chcel dať podpísať dohodu o ukončení PP ku dňu 31.8.2006. Nepodpísala som ju. Ako môže ďalej postupovať? Môže so mnou skončiť PP v čase, keď som na PN, pokiaľ mu dohodu nepodpíšem? Som v 9tt a vyzerá to na rizikové tehotenstvo, takže do práce už pravdepodobne nenastúpim.
Ďakujem za odpoveď.
Tweety
30.08.06,17:31
Som PN a zároveň v skúšobnej dobe. Zamestnávateľ mi dnes chcel dať podpísať dohodu o ukončení PP ku dňu 31.8.2006. Nepodpísala som ju. Ako môže ďalej postupovať? Môže so mnou skončiť PP v čase, keď som na PN, pokiaľ mu dohodu nepodpíšem? Som v 9tt a vyzerá to na rizikové tehotenstvo, takže do práce už pravdepodobne nenastúpim.
Ďakujem za odpoveď. Áno, môže, počas skúšobnej doby nie sú obmedzenia na ukončenie PP. Lenže počas skúšobnej doby sa nepoužije dohoda, ani výpoveď, ale klasické ukončenie PP v skúšobnej dobe.:cool:
Dahlia
30.08.06,18:09
To znamená, že keď som na PN, tak aj tak môžu so mnou skončiť prac. pomer? To sa mi nejak nepáči.... :confused:
Tweety
30.08.06,18:11
To znamená, že keď som na PN, tak aj tak môžu so mnou skončiť prac. pomer? To sa mi nejak nepáči.... :confused: Áno, je to tak.
§ 72 ZP
Skončenie pracovného pomeru v skúšobnej dobe

(1) V skúšobnej dobe môže tak zamestnávateľ, ako aj zamestnanec skončiť pracovný pomer písomne z akéhokoľvek dôvodu alebo bez uvedenia dôvodu.
dana9
30.08.06,18:17
Áno, je to tak.
§ 72 ZP
Skončenie pracovného pomeru v skúšobnej dobe

(1) V skúšobnej dobe môže tak zamestnávateľ, ako aj zamestnanec skončiť pracovný pomer písomne z akéhokoľvek dôvodu alebo bez uvedenia dôvodu.

súhlasím

dana:)
Dahlia
30.08.06,18:18
No veď to chápem, ale doteraz to všetko bolo o tom, že keď som na PN, tak o tento čas sa mi predlžuje skúšobná doba. A v momente, keď ukončím PNku a prídem do práce, mi hocikedy môžu PP skončiť. Len by to podľa mňa bolo dosť nefér, keď si niekto nájde prácu a náhodou 2 dni ostane doma a zamestnávateľ ho v momente vyšmarí... To je nejaké choré... Pretože známemu sa stalo, že sa mu zamestnal chlapík, ktorý bol v práci pár dní a potom išiel na PNku a on si namisto neho nemohol nikoho vziať, lebo s ním nemohol skončiť PP. Musel počkať, kým príde do práce...
Tweety
30.08.06,18:20
No veď to chápem, ale doteraz to všetko bolo o tom, že keď som na PN, tak o tento čas sa mi predlžuje skúšobná doba. A v momente, keď ukončím PNku a prídem do práce, mi hocikedy môžu PP skončiť. Len by to podľa mňa bolo dosť nefér, keď si niekto nájde prácu a náhodou 2 dni ostane doma a zamestnávateľ ho v momente vyšmarí... To je nejaké choré... Pretože známemu sa stalo, že sa mu zamestnal chlapík, ktorý bol v práci pár dní a potom išiel na PNku a on si namisto neho nemohol nikoho vziať, lebo s ním nemohol skončiť PP. Musel počkať, kým príde do práce... Máš pravdu, skúšobná doba sa predlžuje, ale ukončiť PP sa môže aj počas PN v nej. Tento § v ZP platí už poriadne dlho.
Dahlia
30.08.06,18:27
Dobre... Pozrela som sa to doto zákonníka, ale prečo mi potom chceli dať podpísať dohodu o ukončení pracovného pomeru podľa § 60 a neriešili to § 72?
Tweety
30.08.06,18:29
Dobre... Pozrela som sa to doto zákonníka, ale prečo mi potom chceli dať podpísať dohodu o ukončení pracovného pomeru podľa § 60 a neriešili to § 72?
No určite si zle vyložil ustanovenia ZP a nevedel sa v tom orientovať, to bola jeho chyba, určite to nemal takto riešiť.
Dahlia
30.08.06,18:36
No a keď sa mi skončí PP a ja budem stále na PN, až do nástupu na materskú, tak soc. poiťovňa mi bude platiť PNku alebo už potom nedostanem nič?
Tweety
30.08.06,18:39
No a keď sa mi skončí PP a ja budem stále na PN, až do nástupu na materskú, tak soc. poiťovňa mi bude platiť PNku alebo už potom nedostanem nič? SP ti bude platiť nemocenské.
Dahlia
30.08.06,18:42
Takže mi môže byť v podstate jedno, či budem alebo nebudem zamestnaná, keď budem na PNke, je tak?
Tweety
30.08.06,18:43
Takže mi môže byť v podstate jedno, či budem alebo nebudem zamestnaná, keď budem na PNke, je tak?
V podstate áno.
Dahlia
30.08.06,18:48
Tak vďaka a pekný večer....
Tweety
30.08.06,18:50
Tak vďaka a pekný večer....
A držím prsty vám obom .:):):):)
sta
27.12.06,08:43
Ahojte, viete mi poradiť v tejto situácii:
So Zamestnancom bola uzavretá pracovná zmluva 1.11.2006, od tohto dňa je však PN, ktorá stále trvá. Začiatok PN som oznámila do SP aj do ZP). Zamestnávateľ chce s týmto pracovníkom skončiť PP k 31.12.2006. Oznámenie o skončení PP mu dnes pošle poštou. Ako to bude so skončením PN-ky? Treba niečo nahlásiť SP, alebo ZP? Viem, že ho k 31.12.2006 odhlásim aj zo SP aj zo ZP, ale ako sa im v tomto prípade oznamuje ukončenie PN? :confused:
sta
27.12.06,11:05
Ahojte, viete mi poradiť v tejto situácii:
So Zamestnancom bola uzavretá pracovná zmluva 1.11.2006, od tohto dňa je však PN, ktorá stále trvá. Začiatok PN som oznámila do SP aj do ZP). Zamestnávateľ chce s týmto pracovníkom skončiť PP k 31.12.2006. Oznámenie o skončení PP mu dnes pošle poštou. Ako to bude so skončením PN-ky? Treba niečo nahlásiť SP, alebo ZP? Viem, že ho k 31.12.2006 odhlásim aj zo SP aj zo ZP, ale ako sa im v tomto prípade oznamuje ukončenie PN? :confused:

Posúvam :o
mkatka
27.12.06,11:56
Ahojte, viete mi poradiť v tejto situácii:
So Zamestnancom bola uzavretá pracovná zmluva 1.11.2006, od tohto dňa je však PN, ktorá stále trvá. Začiatok PN som oznámila do SP aj do ZP). Zamestnávateľ chce s týmto pracovníkom skončiť PP k 31.12.2006. Oznámenie o skončení PP mu dnes pošle poštou. Ako to bude so skončením PN-ky? Treba niečo nahlásiť SP, alebo ZP? Viem, že ho k 31.12.2006 odhlásim aj zo SP aj zo ZP, ale ako sa im v tomto prípade oznamuje ukončenie PN? :confused:

Oznámenie o trvaní DPN k posl. dňu v mesiaci, resp. hlásenie o skončení DPN by mala dotyčná osoba doručiť SP osobne alebo poštou; už nie prostredníctvom zamestnávateľa. Treba jej to oznámiť súčasne s listom o skončení PP.
sta
27.12.06,17:46
Oznámenie o trvaní DPN k posl. dňu v mesiaci, resp. hlásenie o skončení DPN by mala dotyčná osoba doručiť SP osobne alebo poštou; už nie prostredníctvom zamestnávateľa. Treba jej to oznámiť súčasne s listom o skončení PP.

Takže ja spravím iba odhlášky zo SP a ZP? A tým to pre mňa končí?
sara-ke
08.01.07,07:02
Ahojte, potrebujem poradit, mam takyto problem....ziadala som od zamest-vatela dovolenku /(mam este aj z minul. roka 11 dni)-mam prac.cas 30h/tyz., pretoze chodim do skoly (ext.)/ ale sef mi nechce dat dovolenku tak mi povedal,ze si mam spisat dohodu o skonceny prac. pomeru (robim mzdy a person.)....chcela som sa s vami poradit aky dovod mam uviest na tej dohode,(ved na dovolenku mam pravo, nie?)....na co si mam dat pozor ( robim personal. len 5 mesiacov este to velmi neovladam...) s cim suhlasit resp. nesuhlasit.....prosim najde sa nejaka dobra dusa, kt. mi poradi???

dakujem :o
Gabi03
08.01.07,07:09
Ahojte, potrebujem poradit, mam takyto problem....ziadala som od zamest-vatela dovolenku /(mam este aj z minul. roka 11 dni)-mam prac.cas 30h/tyz., pretoze chodim do skoly (ext.)/ ale sef mi nechce dat dovolenku tak mi povedal,ze si mam spisat dohodu o skonceny prac. pomeru (robim mzdy a person.)....chcela som sa s vami poradit aky dovod mam uviest na tej dohode,(ved na dovolenku mam pravo, nie?)....na co si mam dat pozor ( robim personal. len 5 mesiacov este to velmi neovladam...) s cim suhlasit resp. nesuhlasit.....prosim najde sa nejaka dobra dusa, kt. mi poradi???

dakujem :o

Tak na čerpanie dovolenky treba dohodu ZĽa a ZCa. Na skončenie PP dohodou netreba uviesť žiadny dôvod. PP končí dňom uvedeným v tejto dohode. Teda nebudeš mať nárok ani na výpovednú lehotu, ani na odstupné. Ale je prekvapujúci postup tvojho ZĽa. Sú tam aj iné dôvody na skončenie PP, alebo aj tebe to lepšie vyhovuje (predpokladám kvôli učeniu na skúšky)?
sara-ke
08.01.07,07:24
podla mojho zam-tela by bolo najlepsie keby som bola v praci non-stop, nehrozi ziadna PN a dovolenka ani nevravim....a skusky nestiham robit, nechce mi dat ani dovolenku na den ked mam skusku (a ked ma prijimal tak tvrdil, ze to nebude ziaden problem..,) no neviem ako to mam riesit.....tak som suhlasila so skoncenim......

este som v ZP, §60 citala,ze musia byt uvedene dovody skoncenia...tak ako je to (poradite ako to mam napisat,aby som na to nejako nedoplatila)

dik
sara-ke
08.01.07,08:11
prosim poradite, mi? :o

este mam otazku ak sa dohodneme o skonc. PP na nejakom datume napr. 15.01.07 to znamena,ze v ten den este pracujem ? a ako je to s povinnostami, myslim tym napr., ze som robila uctovnictvo, mzdy musim to uzavriet napr. za minuly rok ? alebo kedze uz nepracujem tak to je jeho starost ako si to uzavrie??

prosim poradte
Chobot
08.01.07,10:51
podla mojho zam-tela by bolo najlepsie keby som bola v praci non-stop, nehrozi ziadna PN a dovolenka ani nevravim....a skusky nestiham robit, nechce mi dat ani dovolenku na den ked mam skusku (a ked ma prijimal tak tvrdil, ze to nebude ziaden problem..,) no neviem ako to mam riesit.....tak som suhlasila so skoncenim......

este som v ZP, §60 citala,ze musia byt uvedene dovody skoncenia...tak ako je to (poradite ako to mam napisat,aby som na to nejako nedoplatila)

dik

Dôvod skončenia PP v prípade dohody nemusí byť uvedený - viď § 60 ods. 2:

"2) Dohodu o skončení pracovného pomeru zamestnávateľ a zamestnanec uzatvárajú písomne. V dohode musia byť uvedené dôvody skončenia pracovného pomeru, ak to zamestnanec požaduje alebo ak sa pracovný pomer skončil dohodou z dôvodov organizačných zmien."

Ak súhlasíš s dohodou a nepožaduješ dôvod a nie je to z org. dôvodov, nemusí tam byť.
Chobot
08.01.07,10:56
prosim poradite, mi? :o

este mam otazku ak sa dohodneme o skonc. PP na nejakom datume napr. 15.01.07 to znamena,ze v ten den este pracujem ? a ako je to s povinnostami, myslim tym napr., ze som robila uctovnictvo, mzdy musim to uzavriet napr. za minuly rok ? alebo kedze uz nepracujem tak to je jeho starost ako si to uzavrie??

prosim poradte

§60 ods. 1:

"(1) Ak sa zamestnávateľ a zamestnanec dohodnú na skončení pracovného pomeru, pracovný pomer sa skončí dohodnutým dňom."

Čiže ak uvediete v zmluve, že PP konči dňom 15.1., tak 15.1. ešte si zamestnancom a pracuješ a 16.1. už nie si zamestnancom. (Obdobne ako kalendárny mesiac, napr. január skonči 31., nie 1.2.)

Čo sa týka povinností - je to na dohode. To, čo máš spraviť do dňa skončenia, to spravíš. To, čo sa bude diať po skončení PP, už nie je Tvoja starosť (napr. ako si vyhotoví nejaký výkaz, ktorý sa robí koncom februára).
sara-ke
08.01.07,12:25
dakujem Vam velmi....takze to bude mat zaujimave :rolleyes:
slimak
17.01.07,08:34
Chcem sa opytat, ci sa moze zamestnavatel a zamestnanec, ktory je prace schopny od 15.1., dohodnut o skonceni PP(§60 ods.1) s datumom 14.1.Lebo 15.1 v pondelok uz nebude pracovat. Podla mna je to mozne prosim o odpoved.
Tweety
17.01.07,08:37
Chcem sa opytat, ci sa moze zamestnavatel a zamestnanec, ktory je prace schopny od 15.1., dohodnut o skonceni PP(§60 ods.1) s datumom 14.1.Lebo 15.1 v pondelok uz nebude pracovat. Podla mna je to mozne prosim o odpoved.
Môže byť tento deň. Tento deň bude jeho posledným dňom PN a zároveň posledným vo firme.